Britská protiteroristická jednotka sa dozvie o lietadle KA29 a Sam sa zapojí do riskantného plánu zdržania únoscov. (Apple TV+)

warrenur

Prve dve-tretiny filmu drzia v napati a su celkom slusnou powerplay voli. Zial, samotny dianie v zavere mi uz uveritelne neprislo. Ano, je mi jasne, ze plany su nanic a ked sa nieco poserie, bali sa jeden "prieser" na druhy. Napriek tomu mi to vsak bilo do oci. Urcite nadpriemer, ale spomenute mi ten dojem pokazilo. ()

LachtanShows

Hodně efektivní cliffhanger jako třešnička na dortu už tak zběsile napínavé epizody. S tím, kolik konzumuji seriálů, se mi fakt dlouho nestalo, že bych u některého seděl tak zařezaný s naprostou ignorancí okolního světa. ()

castor

Let KA29 z Dubaje do Londýna. O jeho únosu už ví protiteroristická jednotka i příslušná ministerstva. Postav přibývá, ale zatím je to přehledné. Netuším, jak přesně to funguje s pravidly letového provozu, ale určitě to tady bude lehce přitažené za vlasy. Na druhou stranu nesledujeme dokument, ale thriller, který má hlavně napínat a bavit. Takže si ty chytrácké řeči kdekdo může nechat od cesty… Na palubě chybí projektil. Jak to tedy bylo s údajnou střelbou? Letadlo je nad Tureckem, ale mimo kurz, což těm dole docvakne. Stále poměrně intenzivní zábava, která baví natolik, že hned spěchám k další epizodě. ()