Keď sa Samovi vyskytne príležitosť odoslať tajnú správu orgánom na zemi, vymyslí plán. (Apple TV+)

LachtanShows

Prostory letišť i letadel samotných prostě miluju, jsem tak trochu avgeek a neodradí mi v tom ani dílo, co by ve mně mělo vyvolat spíš strach z létání. Konec epizody hodně šokující, takový zvrat jsem nečekal. ()

castor

„Pokud se to zvrtlo v první hodině, představte si příštích šest!“ Od začátku nic nejde podle plánu, únosci to celé spustili dřív, než zamýšleli, navíc je tu duo „hrdinů“, kteří svou záchrannou misi zrovna dvakrát nepromysleli. Hodně úsměvně působí britská letová dispečerka (poměrně chaotická samoživitelka), která ze dvou tří vět od svých kolegů hned rozklíčuje, že tam nahoře mají určitě nějaký problém Navíc se toho s ohledem na další postavy děje mnohem víc než jen únos. Snad budou mít okolnosti dole a celková motivace únosců pevné švy. ()

warrenur

Inteligentnejsie a atmosferickejsie ako prva epizoda. A ten zaver... budte niekomu starostlivym kolegom. :) Vyborna cast. Rad by som sa vsak dozvedel i dovod a motivaciu pachatelov ... zatial len vieme, ze na zemi pri starte lietadla bola skupinka hajzlikov. Existuje prepojenie s typkami v lietadle? :) 85% ()