warrenur

Den blbec... alebo, aby som bol presny, nocna sluzba pocas splnu, bola prikladnym vyobrazenim toho, aky dolezity je policajny dispecing, dojazdove casy, odhad dolezitosti a obmedzeny pocet hliadok. Za mna najlepsia scena bola vsak ta, pri jazde v policajnom aute, kedy najvyrovnanejsou osobou v nom bola starucka dobromyselna pachatelka. Samotny zaver prekvapil, napriek tomu, ze na moj vkus stary mafian posobil doteraz akosi "umiernene" a utiahnuto. V prvych minutach som mal dojem naivity zo scenara, po jej skonceni si to vsak rozhodne nemyslim. Velmi podarene. Inak, pani inspektorka z uradu inspekcnej sluzby "In my position, what whould YOU have done?!" Ono byt idealista a do bodky dodrziavat predpisy a paragrafy je jedna vec, avsak nedostatok presonalu a blbe zhody nahod plus ludske rozhodovanie je nieco, co sa nevyriesi len odstihanim. Napadlo mi, ze v paralelne sledovanom seriali Class of '09 (seriál) (2023), toto vsetko riesi A.I., ale ak sa domnievate, ze problemy odpadnu...nuz. :) Pobavila i linia s mladuckou blondavou mrskou a vztahovym klise. 85% a prasknem tomu nadneseny plny pocet za pribeh a celkovy dojem v zavere. ()