Hurá, Švédky jsou zase zde, tři sexy Švédky v Tyrolích... "Buď si vezmeš mou dceru za manželku do čtrnácti dnů, nebo mi vrátíš těch čtyřista tisíc, které jsem ti dal jako zálohu na věno!" říká budoucí tchán svému skorozeti Nickovi, což je obyčejný bavorský malofarmář s hlubokými finančními problémy. Na manželství se ještě necítí připraven, a tak vyvine geniální plán, jak si udržet věno a zároveň být sovobdný... (Multi Home Video)

LION-MR.T

Nudnější pokračování,které bylo i více méně zbytečné,kdyby se více zapracovalo na scénáři,švédky tu jsou jen do počtu a valnou část tvoří dva blázni,kteří spíše nudí. Jedno hraje ten řidič z jedničky,děj se více méně opakuje jak u jedničky. ()

Fingon

Přes všechnu nablblost, kanální rádobyvtípky a wtf haranta mě Hurra - Die Schwedinnen sind da překvapivě bavilo. Vrací se slizké popěpvky, zase je tu ten buzík, co prochází snad všemi tituly Lisa-Filmu z téhle produkční řady režírované tu Siggim, tu Franjozefem. Nečekejte dobrý film ani kvalitní humor (nebo snad nějakou erotiku), ale paradoxně je to jeden z těch lepších Lederhosen filmů, které v Česku byly uvedeny. ()

Subjektiv odpad!

Fekálie, antierotická, upachtěná trapnost, nucený humor. Jako by se v Kameňákově všichni svlékli a šli/chtěli prcat. Oni tomu sice říkají "milovat se", ale láska to opravdu není. ()

Drom

No i já jsem slyšel, že to je německý slunceseno ale to dost těžko. Né že by tvorba nejmenovaného českého režiséra neklesla na tuhle úroveň, ale v době slunce a sena to takhle hrozný ještě nebylo. K výsledku přispívá také vyloženě vrozený talent němců ke komedii. To se pokouší ještě vylepšit nějakou tou bradavkou a tak, občas to nicméně vyrůstá na něčem už nikoliv tak atraktivním. Případně i jen tak mimochodem se objevujícím volně zavěšeným motivem, což ně nijak nerajcovalo. A i toho všeho je tam málo. Co s tím? Komedie to není, soft porno taky ne... Nechte to plavat, nestojí to za to. Pokud se ovšem nechcete pobavit tím neumětelstvím. ()

dopitak

Stejně jako jednička, německý předchůdce (a věřme, že i inspirace) Kameňáku. Se spoustou vulgárních (nejvýstižnější termín je fekálních) vtipů na začátku, se silně tápajícím scénářem, o hodně slabším než v jedničce. A bohužel také oproti jedničce s novějším dabingem, kdy čtveřice českých dabérů namluvila všechny zúčastněné muže (Pavla Soukupa slyšíte mluvit odevšud) :-( ()