Dva tajní agenti sexy Sally a mužný Heiner při honbě za mikrofilmem zavítají do Tyrolské vesnice. Háček je v tom, že mikrofilm se skrývá v jedné z kapes pánských kožených kalhot. Nezbývá, než je prověřit všechny... (dayvee)

freddy

Zvláštní film, ještě jsem nikdy nic takového neviděl, ale když to mám nějak zhodnotit, tak to nakonec asi za to stálo na tento film se podívat. Tahle bláznivá erotická komedie z Tyrolských Alp mi chvílemi tak trochu připomínala českou trilogii "Slunce, seno", ale to bylo opravdu jen chvílemi a jen vzdáleně, ovšem určitá podobnost se tam jistě zpozorovat dala. Tento film však mnohem více než kvůli ději stojí za vidění především kvůli krásné přírodě a také kvůli vnadných slečnám, které se v tomto filmu obzvláště rády svlékají a ještě raději souloží na všechny možné způsoby. Těžko říci, co zajímavého může tento film divákovi dát, protože děj je opravdu chabý, ale zase abych na film nebyl nějak přehnaně přísný, tak přece jen zde bylo pár světlých scén, u kterých se dalo perfektně pobavit, například chlap od benzínky jezdící lanovkou dolů a nahoru zavěšený za své kšandy byl hodně vtipný, a nebyl to jediný světlý moment. Takže ano, tenhle film jsem si docela užil a někdy není ani zapotřebí nějaký zajímavý a atraktivní děj a přesto může mít divák pocit, že viděl hodně příjemný a hodně pohodový film, se kterým si užil docela dost zábavy. A protože jsem si to opravdu hodně užil, tak nejdu s hodnocením do podprůměru, film si totiž nějaký ten průměr přece jen udržel a tak si ty tři hvězdy jistě zaslouží. ()

sedm.1

Ať se nikdo na mě nezlobí,ale tyto německé,softerotické komedie se zkrátka nedají hodnotit objektivně.V porevolučních dobách to byly možná kultovky,dnes už se ale samozřejmě nějaká přísnější měřítka vůbec nedají pro tyto snímky nastavit.Že to má debilní děj,že je zde jen plejáda neherců,že vtipy jsou na úrovni šimpanzů a blablabla,o tom tu jistě mohou všichni diskutovat a házet na tuto koninu hromady špíny a nejspíš budou mít i pravdu,ale já to moc takto neberu.Každý,kdo na takovýto film přeci kouká,musí předem vědět,že ho čeká film s jednoduchoučkým dějem,s lacinými vtípky,se spoustou hezkých odhalených holek a krásnou tyrolskou přírodu.A jistěže,že kdo čeká cokoliv jiného,označí pak Příběhy kožených kalhot a jemu podobné za odpad,protože úroveň je zde prostě nízká.To je fakt.Jsem ale zároveň přesvědčen,že o vyšší úroveň autorům nešlo a chtěli zkrátka jen pobavit cílovou skupinu diváků.A ta si lidového humoru,nestydících se pohledných žen a krásné přírody dočká více než vrchovatě a věřím,že se může i slušně bavit. ()

kaylin

Na tenhle film musí mít asi člověk náturu. A já nejsem z těch, do by podobnou náturu měl. Bláznivá tyrolská komedie, která je trochu šmrncnutá erotickým filmem, ale hlavně jde o to, aby zde ženy pobíhaly od pasu nahoru nahé a nejlépe v kalhotkách. Tohle opravdu není pro každého a může to urazit váš vkus. ()

darkrobyk

Gottlieb má na kontě několik wallaceovek, tak snad proto je hlavním motivem téhle crazy komedie tajemný mikrofilm na výrobu benzinu z odpadu, za nímž se honí dva tajní agenti. Půvabné a neustále se svlékající dívky, chlípní muži, spolek toužící po milionech z vynálezu, profesor a neuvěřitelně veliký Erhard Weller. Ztřeštěné, oddechové, vtipné jen místy, se zdařilým dabingem a krásným prostředím Alp. Spíše pro pamětníky, dnešní divák nejspíš neocení vůbec. Pro mne milá vzpomínka, a tak hodnocení ponechávám. ()

Enšpígl

Po všech těch německých sociálních drametech, filmech o nacistech a tvrdých kriminálkách jsem cítil že musím trošku zvolnit a proto jsem si vybral tuhle německou kultovku, která dříve běžela na RTL pozdě v noci jakože erotika, dneska se označením komedie blížíme víc pravdě. Samozřejmě inteligentní řachanda to není, ale své humorné chvilky (hledání mikrofilmu v kožených kalhotách na bavorské zábavě ) koženky jistě mají. Ani bych se nedivil, kdyby mezi těma co se tu pobuřujou nad inteligencí (zřejmě milovníci německého artu s velkým přehledem o německé kinematografii ) byl i ten kdo u druhého dílu napsal rok vzniku 1973, zatímco u prvního 1974. Tak to u pozérů a pitomců současně totiž chodí. ()