Silo

• USA Silo

V zničenej a toxickej budúcnosti žijú tisíce ľudí v obrovskom sile hlboko pod zemou. Po tom, čo jeho šerif poruší základné pravidlo a obyvatelia záhadne umierajú, začne strojníčka Juliette odhaľovať šokujúce tajomstvá a pravdu o sile. (Apple TV+)

Recenzie používateľa Baru.Class k tomuto seriálu (6)

Deň slobody (2023) (S01E01)

První epizoda a zatím nadšení! Knížku sem četla a totálně mě dostala, proto sem byla ultra natěšená, když oznámili vznikající TV show. Herci zvolení dobře, děj držící se předlohy a kulisy uvěřitelný. Těšim se na další díly! ()

Holstonova voľba (2023) (S01E02)

Pokračujeme dle knížky, což je fajn. Další díl a já opět tleskám. Jen tak dál! ()

Stroje (2023) (S01E03)

Třetí epizoda a furt držíme laťku dost vysoko. Ikdyž je diskutabilní, jak moc bylo nutný postavit celou epizodu na opravě hlavního generátoru, dokreslujete to následující děj a rozhodnutí jedné z hlavní postav přijmout nabídku na místního šerifa. Děj a akci to má, pokud pomineme nějaké ty technické fancy věci, co nejsou úplně na logické špici, tak je to zase koukatelný a fajn díl. ()

Pravda (2023) (S01E04)

Spíš flashback epizoda ohledně hlavní hrdinky, která je fajn, dokresluje následující příběhovou linku, ale já už bych uvítala nějakej další progres ohledně XY otazníků ohledně sila. Doufejme, že počíteční tempo neustane a naskočíme zpátky do sedla. ()

Údržbárov chlapec (2023) (S01E05)

Vsichni chválí, a mě přišla tadle epizoda zatím asi nejmíň zajímavá. Nechci říct, že je blbá, to ne, ale chybělo mi víc akce. Dozvěděli sme se pár dalších věcí, to je cool, zjistili že na soudním něco smrdí, takže se nám to slušně zamotává, ale stejně. Od smrti Holstena se toho moc nevyřešilo, tak snad další díly přinesou větší osvětu. ()

Strážcovia ohňa (2023) (S01E07)

Tendle díl ujde...není to nic převratnýho, ale ani se člověk vyloženě nekope nudou doprdele. Když pominu, že v knížce už bysme byli dááávno někde jinde, seriál si jede svojí linku, která nemusí bejt tak záživná jako knižní předloha, nicméně nezatracovala bych to jako někteří tady. Dozvídáme se něco víc, posun v ději taky je, jenom už by to fakt chtělo začít řešit ty věci tam venku LOL ()

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD