Reklama

Reklama

Silo


Údržbářův chlapec (E05)

(epizóda)
  • USA The Janitor’s Boy

VOD (1)

Obsahy(1)

Sims jmenuje Billingse vrchním zástupcem, aby dohlížel na Juliette, jejíž snaha vyřešit dvě vraždy vede k roztržce. (Apple TV+)

Recenzie (11)

Anderton 

všetky recenzie používateľa (k tomuto seriálu)

Detektívna línia sa naplno rozbehla a je to len a len dobre. Rebecca chodí hore dole a naráža na nesprávnych ľudí a nejaké tie zaujímavé stopy. Až zabudnete, že sledujete v skutočnosti sci-fi a nie neo-noir odohrávajúci sa v reálnom svete. Ale nezabúda sa ani na makrozápletku o tom, čo je vonku, no a odhaľovanie toho, že nie je všetko s kostolným poriadkom, je síce pomerne lacné, ale zase ako inak na túto habaďúru prísť zvnútra, než sledovaním oblohy. ()

rowdys 

všetky recenzie používateľa (k tomuto seriálu)

Prvá epizóda, z ktorej je cítiť potenciál. Keď sa Silo nesnaží tváriť, že má v rukáve veľkolepé sci-fi lore, ale drží sa pri zemi so svojou noir mystery, tak to aj začína fungovať. ()

Reklama

warrenur 

všetky recenzie používateľa (k tomuto seriálu)

Je pravdou, ze mi pri sledovani niektorej z predoslych casti napadlo, preco na dopravu v sile nepouzivaju aspon nejaku primitivnu verziu lanoveho vytahu. Vysvetlenie casti znenia "Paktu" v tejto casti mi to teraz ozrejmilo. Vysetrovacka, tajni spojenci, nepriatelia, ci len byrokrati v pozadi sice trocha naplnil obsah tejto epizody, ale moc sme sa toho v hlavnej linii nedozvedeli. Ale zaujal aspon "vyskum" kreslica-intelektuala v jedalni. Rebecca - mechanicka/serifka ma mimoriadne silny horolezecky uchop. Zaverecny obraz na davkovac PEZ-cukrikov bude teda zrejme navnada? :) 70% ()

Baru.Paprcka 

všetky recenzie používateľa (k tomuto seriálu)

Vsichni chválí, a mě přišla tadle epizoda zatím asi nejmíň zajímavá. Nechci říct, že je blbá, to ne, ale chybělo mi víc akce. Dozvěděli sme se pár dalších věcí, to je cool, zjistili že na soudním něco smrdí, takže se nám to slušně zamotává, ale stejně. Od smrti Holstena se toho moc nevyřešilo, tak snad další díly přinesou větší osvětu. ()

Ronkar 

všetky recenzie používateľa (k tomuto seriálu)

Ok, problém s logickou absence výtahů vyřešen. Je fakt, že kdyby nasraná banda z Hlubiny chtěla převzít kontrolu, výtahy by jim to mohly velmi ulehčit. Prima detektivní episoda. Vraždy, pátrání, jedna honička po schodech a další záhada (hvězdy). Líbí se mi to. Silo má takový pěkný noirový postapo feeling, a pokud pojede na téhle vlně celou dobu, nemám s tím žádný problém. ()

Galéria (9)

Reklama

Reklama