UFC 285: Jones vs. Gane

(relácia)
Športový
USA, 2023

Show se uskutečnila 5. března 2023 v T-Mobile Arena (Las Vegas, Nevada). Na hlavní kartě se sešlo pět zápasů.
1) Bo Nickal vs. Jamie Pickett
2) Jalin Turner vs. Mateusz Gamrot
3) Geoff Neal vs. Shavkat Rakhmonov
4) Valentina Shevchenko (c) vs. Alexa Grasso (UFC Women's Flyweight Championship)
5) Jon Jones vs. Ciryl Gane (UFC Heavyweight Championship) (TheSpearCZ)

bobstock

Vyzdvihnu Bo Nickala z elitního wrestlerského spolku ATT. Zatím hází a škrtí neohroženě a jsem zvědavej, kdo ho v budoucnu vůbec prověří na nohách. Další krásný zápas Rakhmonov - Neal, kde druhý jmenovaný ubojoval minimálně pozornost na další zajímavé zápasy. Titulové překvapení, kdy jedním failem z otočky si, ani tak precizní stroj, Valentina nepohlídala krk a nechala se subnout a tak po 9 vítěznejch přichází o pás, který jde do ruk brutálně nafýzované Grasso. Final match s návratem krále dlouho očekával nejeden fanda a přinesl dost rychlou a možná až zbytečně ležérní subku pro Cyrila. Jones má podepsáno ještě 7 zápasů. Pokud je všechny takhle rychle vyřeší 1st round bez porážky, může jít do důchodu jako absolutní GOAT. ()

• Alexa Grasso se stala první ženou narozenou v Mexiku, která vyhrála UFC titul. (figgo jr.)