Isekai šókan wa nidome desu

• Japonsko Isekai Shoukan wa Nidome desu (viac)

Lehce zachmuřený teenager Setsú je přivolán do jiného světa, aby je zachránil, ale počkat, není to poprvé, co to dělá. Od doby, kdy hrdina přišel ukončit válku a nastolit mír, uplynulo v alternativním světě Eclair pět let. Past ho však poslala zpět do jeho původního světa jako dítě s nedotčenými vzpomínkami a schopnostmi. Zemi opět hrozí válka, ale tento hrdina je připraven na druhé kolo! (mikki089)

Jeoffrey

Hrdina je reinkarnován do stejného světa podruhé, potom co ho před pár lety zachránil, to zní jako zajímavý a originální koncept, s kterým by se dalo něco dělat! Určitě to nebude jen hromada stupidních klišé a zápletek ve stylu „Ježíši to si ty Secu! Dlouho jsem tě neviděl. Pamatuješ, jak si nás minule zachránil? Tak teď je to třeba udělat znova!“. Určitě tam budou zajímavé charaktery, a ne jenom další nudný harém, který se bude snažit při nejbližší příležitosti zase dostat do blízkosti našeho hrdiny… Ale já bych i tohle všechno vydržel, nějak bych se prokousal tím, že seriál pracoval úplně divně a křečovitě s daným tématem, házel po nás jednu postavu za druhou, které se jenom mihly v příběhu, řekli něco ve stylu „Ježíši to si ty Secu! Dlouho jsem tě neviděl…“, proběhla nějaká ta záchrana a zase zmizely neznámo kam. Ale pak přišel osmý díl a objevil se Tóma. Hlavní záporák, který už od začátku nepůsobil vůbec děsivě, ale údajně vlastně stál za vším, určitě i za ranní nevolností našeho hrdiny. No a v momentě kdy vyjevil svou motivaci – proč to celé vlastně dělá, tak jsem usoudil, že na tohle nemám. SPOILER Dokážu zvládnout příběh, kdy po pozornosti hlavního hrdiny touží skupina roztoužených dívčin i mužů, ale aby byl největší simp z celého příběhu hlavní záporák, který je uražený, že si ho kdysi přestal hrdina náležitě všímat. KONEC SPOILERU Mě bylo vysloveně trapně i za Tómu… Když k tomu přihodím, že animačně ani hudebně to není žádný skvost, souboje byly docela nudné a děj křečovitý, tak se mi nemůžete divit, že po těch osmi dílech co jsem viděl víc jak 3,5/10 nedám. ()