Isekai One Turn Kill Nee-san

• Japonsko Isekai One Turn Kill Nee-san: Ane Douhan no Isekai Seikatsu Hajimemashita (viac)
Japonsko, 2023, 4 h 48 min (Minutáž: 24 min)

Asahi miluje kouzelné fantasy světy. A nějakým způsobem se do jednoho takového přenese! Dychtí po tom, aby mohl prozkoumat a využít své nové schopnosti, jenže se dozví, že žádné nemá. Jeho starší sestra Maya je však v tomto světě také a dokonce má ty nejsilnější schopnosti, jaké si lze představit! Asahi teď začíná svůj nový život s dotěrnou sestrou, která dokáže zabít jakoukoli bestii jediným zásahem. (mikki089)

Kaqes88

Priemerné anime o reinkarnácii v inom svete s twistom v podobe postavy sestri, ktorá svojho brata milovala až tak, že ho do druhého sveta nasledovala. Potom je to už háremovka, ktorá dokáže byť miestami celkom vtipná. Dal by som 3* ale jednu pridám vďaka endingu, ktorý som si pozrel a vypočul pri každej epizóde, čo sa mi naposledy stalo pri prvej sérii Demon Slayera. ()

gumbo

Ze začátku to navnadí, ale pak spadne do hodně šedivého podprůměru isekai harému. Navíc se evidentně šetřilo i na animaci, takže hodně často vidíme jen statické obrázky, kde si někde na pozadí dvě postavy povídají nebo se dokonce někam pohybují a my si jen musíme domýšlet co se děje. Kdo má incestní choutky ať si přidá hvězdu, ostatní si jistě najdou spoustu vtipnějších harémovek a originálnějších isekai jinde. | P.S. Jedna věc mě rozesmála a to byl transformer-mecha-žralok v 11 epizodě. 40% ()