Detektivové Susan Alembicová a Luke Stone jedou vyšetřovat na poklidné předměstí zmizení mladé dívky Grace Gilmartinové. V pokoji Grace je spousta krve, ale jinak žádné stopy. Rozbor ukáže, že jde o kozí krev, a všichni tedy předpokládají, že by Grace mohla být naživu.Graceini rodiče, Billy Gilmartin a Jennifer Gilmartinová, přijali do svého domu věštce Calvina Morana, který tvrdí, že Grace žije, a v parku nedaleko domu označí místo, kde se mělo stát něco zlého.... (oficiálny text distribútora)

Tiiso

Nu což. Británie vidím také umí nasekat pár neoriginálních a nezáživných počinů jako jsou třeba právě Vraždy v londýně. Pokus je to nepovedený a to jsem seriálu, dal dvě šance. Hlavní detektivní dvojice nepředvádí nic originálního. Ze svých projevů jim nevyčuhuje ani špetka charisma. Ztvárnění je ostudně podprůměrné (když uvážím televizní atmosféru Midsomeru), příběhy v obou dílech slabé a druhý byl až moc překombinovaný. Neobjektivně přisuzuji dvě hvězdy kvůli lásce k anglii, kterou chovám. Nic víc není co psát. ()

KatkaMach

Komentář uživatele politik je naprosto přesný a zcela s ním souhlasím. Špatné hodnocení tady na čsfd mě opravdu zaskočilo. Ikdyž je pravda že po shlédnutí prvního dílu jsem měla rozporuplné pocity, ale další 3 shlédnuté díly mě naladily naprosto pozitivně a Kris Marshall ukázal že dokáže zahrát i něco jiného než komediální roli. ()

maoc

Zatím jsem viděl jen první díl a jeho začátek vypadal opravdu špatně, ale nakonec mě to docela vtáhlo a příběh, ač byl dost překombinovaný, mě zaujal a svým rozuzlením i uspokojil. Souhlasím s tím, že ta parta detektivů jsou samorostové a sympatie z nich do okolí nesrší, ale to je možná i jistá devíza oproti americkým detektivkám, kde spolu všichni mluví a podpírají se v těžkých chvílích. Prostě dokonalý až k poblití. Tady se nesnáší a jdou často i proti sobě. Suma sumárum, lehký nadprůměr.**************Druhý díl byl mnohem učesanější a téměř vymizela nevraživost mezi detektivy. Tak nevím, to, co jsem cenil nejvýše, tady už skoro chybí. Uvidíme, jak se to vyvrbí dál.**************Třetí díl byl asi nejlepší. Víc do mainstreamu zasazený a někdy po americku citově přepjatý (Mrtvá pomáhá detektivům řešit "svůj" případ? WTF?!), ale udržel moji pozornost a dal jsem mu dokonce přednost před finišem Bauera na padesátce i před hokejovým finále). A koukám, že i hodnocení pomaličku stoupá a dosává se někam, kam asi celý seriál patří. Do průměru. ()

filmmovier

Vtipná detektivka se svižným tempem a taky s dost výraznými prvky komedie. Viděl jsem jen první sérii, a ta na mě působí naprosto kladně. Sice to oproti jiným anglickým krimi sériím nemá takovou atmosféru, ale mě se tenhle sériál líbí i díky Krisu Marshallovi, který tady už není za vola ze skvělého seriálu Moje rodina. Prostě do detektivek to přináší zase něco nového, samozřejmě i tahle řada má svých pár slabin ale na mě působí naprosto pozitivně. Jen jedna věc se mi nelíbí - malý počet epizod. ()

SFalconJ

Ashley Pearce, režisér, který má prsty v počinech, jako Hercule Poirot, Dalziel a Pascoe, Zvláštní oddělení nebo Afterlife, mne ani tentokrát nezklamal. Pro mne velice odvážná volba, jenž padla na Krise Marshalla, vyšla velmi dobře a Marshall, kterého známe především z komediálních seriálů, jako Moje Rodina, předvádí dobrý výkon a český dabing oproti originálu není vůbec špatný. Jsem trochu zaskočen hodnocením zde, vzhledem k tomu, že na iMDB mají Vraždy v Londýně 7.1/10 ! ()