Hrajú
Gregor Törzs
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Gran Paradiso (2000)
Naše chůva je milionář (2006) (TV film)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Leander Haußmann
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Eastie Boys (1999)
Die Konkurrentin (1997) (TV film)
Hotel Lux (2011)
Herbert Knaup
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Životy tých druhých (2006)
Norimberský proces (2000) (TV film)
Lola beží o život (1998)
Ulrich Mühe
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Životy tých druhých (2006)
Přízrak v křoví (1986) (TV film)
Funny Games (1997)
Matthias Schweighöfer
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Oppenheimer (2023)
Frau Ella (2013)
Valkýra (2008)
Isabella Parkinson
Brazília
Najlepšie filmy:
Talent na zločin: Tajemství Dahlií (2019) (TV film)
Talent na zločin: Tajemství krásy (2021) (TV film)
Talent na zločin: Tajemství růžového diamantu (2017) (TV film)
Katja Riemann
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Comedian Harmonists (1997)
Banditky (1997)
Otloukánek (2011)
Johannes Silberschneider
Rakúsko
Najlepšie filmy:
Deník Anne Frankové (2001) (TV film)
Comedian Harmonists (1997)
Die Rebellion (1993) (TV film)
Corinna Harfouch
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Klopanie na nebeskú bránu (1997)
Pád Tretej ríše (2004)
Berlin Calling (2008)
Laura Tonke
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Zimní spáči (1997)
Štát vs. Fritz Bauer (2015)
Schimanski (1997) (seriál)
Dominic Raacke
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Eurotrip (2004)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
André Hennicke
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Pád Tretej ríše (2004)
Posledné dni Sophie Schollovej (2005)
Biele peklo (2001)
Markus Meyer
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Peter Fitz
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Werckmeisterove harmónie (2000)
Dovidenia, chlapci (1987)
Die Wannseekonferenz (1984) (TV film)
Susanne Lothar
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Predčítač (2008)
Biela stuha (2009)
Agatha Christie's Poirot (1989) (seriál)
Boris Aljinovic
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Flirt (1995)
Miesto činu (1970) (seriál)
Sedem trpaslíkov (2004)
Anna Thalbach
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Frau Ella (2013)
Baader Meinhof Komplex (2008)
Pád Tretej ríše (2004)
Laura Schuhrk
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Pokoj strachu (2002) (TV film)
Rufus Beck
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
4% muž v akcii (1994)
Zafírovo modrá (2014)
Jasper (2008)
Jürgen Hentsch
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Der Totmacher (1995)
Miesto činu (1970) (seriál)
Útek (2007) (TV film)