Asli na manželství nevěří a nijak se tím netají. Když se ale ukáže, že její milý, Kerem, to vidí stejně, zkusí udělat všechno pro to, aby ji požádal o ruku. (Netflix)

Heywood

To se fakt nedalo rozdýchat. Turecká elita se chová jako idioti, projevy jsou na úrovni 15-17, myšlení polodebílků s projevy tupých puberťáků na pozadí předem předvídatelného románku plného slov a slov a slov.. Soundtrack byl překvapivě dobrý, scénář mizérie a kýč z toho čušel na všechny strany. Nakonec jsem hlavním hrdinům přestal fandit protože mi připadali oba tak sobečtí, že mi jejich filmový příběh byl fuk. Takže 40% ()

B.Wilde

Ty jo, nečekala jsem to, ale druhý díl mě nakonec bavil ještě o kousek víc než jednička! Demet a Şükrü se mi spolu líbí a opravdu mají super chemii. Příběh byl samozřejmě sem tam nějaké to klišé, bylo zcela jasné, jak to všechno dopadne, ale jak jsem psala i u prvního dílu - prostě to sem patřilo a byla to romcom se vším všudy. A to tango, miluju tyhle taneční scény! Jedno malé mínus bych dala jen za scénu v letadle, to provedení mi vzhledem k tomu, jak dobře vypadaly všechny ostatní záběry, připadala strašně mimo. Určitě by to šlo udělat o kousíček jinak a líp. Jinak spokojenost a super, že film vyšel tentokrát rovnou s dabingem. ()

Johnny.ARN

Prečo Shitflix robí politiku, že dvojky nasadzuje s dabingom a na jednotky sa vyjebe? Nie žeby tuto zrovna bola jednotka potrebná, rovnako tak ani dvojka, lebo je to romantická, akože vtipná turecká píčovina, ale prečo je to tak??? Aspoň že sa tam dalo na niečo pozerať. 1 z 5 ()

Aljak

Aşk Taktikleri "jednotka" bola síce poriadne klišé, ale aspoň svojou atmosférou to dokázali vytiahnuť na priemer (dal som 3*). Avšak toto pokračovanie bolo zas o tom istom - naschvály, naťahovačky, manipulácie (proste všetky tie "taktiky", ktoré sme už dávno pradávno videli v How to Lose a Guy in 10 Days). Asli mi prišla občas fakt trápna a teatrálna, ale aj Kerem jej hravo konkuroval. A prečo vlastne? Lebo ani jeden v manželstvo neverí, no navzájom si idú dokázať, aké by to bolo v manželstve skvelé/hrozné? No žasnem! Sem tam nejaká dobrá scénka, dialóg, no najmä príjemný vizuál - tak aspoň to potiahli film trochu vyššie. Ale aj tak, na viac ako 2* to nevidím. ()

ElisR

Tady už se trochu vaří z vody. Zatímco jednička byla sice předvídatelná, ale i tak zajímavá, dvojka už nemá úplně co nabídnout a tak dojde na téma svatby. Samozřejmě ani jeden z páru se svatbou nechce mít nic společného - nečekaně. Film opět zachraňuje Demet, která je prostě fantastická! Ale víc než na dvě hvězdy tenhle film prostě nevytáhnu. ()