Pornhub: Sex, prachy a internet

• USA Money Shot: The Pornhub Story

Dokument, který přináší detailní vhled do úspěchů a skandálů portálu Pornhub očima herců, aktivistů i bývalých zaměstnanců. (Netflix)

Ydrosten

Netflix máme, je to tam v nabídce, mamča na mě hodila pohled šílence a plná paniky se zeptala proč je tam už i porno, tak jsme si to pustily, protože zvědavost (další z řady odnikud z ničeho nic se vyskytnutých věcí na které narazíte buď náhodou nebo omylem) Fuuuuuu úleva není to porňo ale kundament. Obsah je stejný jako to porno. Nic, nuda, nic, nuda, nuda, konec. Gumové barbíny a jejich pasáci se vykecávají o dřině, potu a slzách a celé to je stejný zážitek jako třeba Rocco, Lovelace, Hluboké hrdlo, nebo podobný věci o pornoprůmyslu. Někde od půlky se na mě i manželka dívala jestli to nevypnem. Vypli. Nebudu tvrdit že to samotné téma nemá co nabídnout ale ono to zpracování u všech pokusů prostě nefunguje. Navíc mi přijde že tak půlka těch holek (nechci je urážet) ani není hezká a pardon ale vyslíct se přede mnou taková holka jakou tady ukazujou + by ještě měla 5 tetování, tak děkuju, nemám zájem ani kdyby ty prachy po mě házely v kufrech. (Netflix - titulky) Odpad tomu nedám, snaží se to něco říct, i když hodně špatně a nudně. ()

lykan9

Z dokumentárních filmů od Netflixu je Pornhub: Sex, prachy a internet rozhodně jedním z těch slabších, co jsem viděl. Hlavně v první polovině se mi zdál nesrozumitelný a nudný. Jednu věc však musím kvitovat a tou je viditelná nestrannost a ponechání možnosti, ať si každý udělá obrázek sám. Bohužel je však samotné téma až moc komplikované, aby se vešlo do hodiny a půl vysvětlení všech důležitých informací. ()

AnanAss

Text je zbaven veškerých dvojsmyslů a nevhodných pubertálních výlevů: Tak už i ty dokumenty nám začíná Netflix pomalu mrvit. A přitom zde měl k dispozici tak zajímavé téma, ze kterého se dalo udělat… docela dost. To, co původně začíná jako příběh tří vysokoškoláků, kteří se jen snažili zaplnit díru… na trhu, se však ihned přehoupne do roviny, kdy se prostě vezme několik lidí, kterým se postaví… kamera před obličej a dá se jim prostor k vykecání. Tak nějak naivně jsem doufal, že dojde i na nějaké to hlubší proniknutí… do problémů a historie zdejšího pornokorporátu, kde největší výjeb zažijí samotní aktéři právě od něj. Závěrečným verdiktem podotýkám, že vám určitě nebude stát… za to, trávit čas sledováním tohoto dokumentu. I když jsem se vlastně dozvěděl, že hodnocení ptáků nemusí nutně souviset s ornitologickou hantýrkou. ()

Mafian odpad!

Téma pornografie a pornoprůmyslu je vděčné a zajímavé. Koneckonců Lid vs. Larry Flint byl nominován na Oskara a je to film, který bych doporučil i své babičce. Stejně tak jsem pro liberalizaci "sex work." Tento dokument však razí narativ hodných podnikatelů v pornoprůmyslu, filantropů a bojovníků proti stigmatizaci a za emancipaci žen, na které se jako zombie vrhly ultra-pravicové, náboženské a konzervativní spolky. Jak říkám, Larryho Flinta si dám rád, ale tohle je levná a ubohá PR exhibice MindGeeku. ()

blackkocour odpad!

Fakt nejsem cílovka. Na porno už hrdě nesleduju dobrých 30 minut, takže se k pornu fenoménu nerad přiřazuji, a nechci zpochybňovat IQ nějaký umělý nabotoxovaný pornoherečce, která normálně točí scénu minimálně s pěti černochy, s africkejma kokotama většími než hasičský stožár, s dvojitou možná trojitou penetrací do análu, a do kundy, a asi pět jí přistanou čuráci do pusy, [oběcně známý fakt, že pornoherec je tak nevděčná brandže, u které jsou všichni velcí pokrytci, porno sledujem ale koukáme na herečky skrz prsty, ale serem na nějakou lítost. Ty ženy nemají žádný kus soudnosti, a jsou to jen veřejné záchodky, do kterých si každý může strčet svého fanfulína. Partneři pornoherců jsou jen ubozí toleranti ještě s nižším IQ než ty "nádhery", že po večeru líbaj své oddané ženy, které v ten den měly v držce sperma asi deseti dalších čuráků..], ale fakt mě dokument vůbec neoslovil. Doby, kdy se v kvalitních pornech mého mládí střídaly jen samé kočky s dokonalým tělovým aparátem, a porno bylo defackto o té kráse A pak se sami nad sebou zamyslíte, na co to doprdele civíte? Na transmopofobní uděláky, jak to transka dělá chlapovi do kaďáku, ale přitom všichni v jádru věci víme, že to nejsou holky s pérama, ale kluci s kozama!! Porhnub dokážou navštěvovat jen boomeři, co si předplácí VOYO.. ()