Michelle Eisnerová pracuje u kriminálky jako specialistka na sestavování profilu pachatelů. Nyní je pracovně vyslána do svého rodného města, odkud si ji vyžádali na pomoc s případem vraždy Martina Kima, která se na vlas podobá rok staré vraždě policistky Jany Richterové. Oba byli probodnuti třináctkrát dýkou a oba pachatel vystavil jako na oltář a do rukou jim vložil obrázek svatého. Michelle najde v počítači další vraždu, která připomíná vraždu Martina Kima. Rozjedou se za vdovou po oběti paní Gerberovou, kde zjistí, že zavražděný má u sebe stejnou fotografii, jako měl Martin Kim, a navíc tam najdou výstřižky z novin s procesem Schinkela, u něhož byli čtyři hlavní svědci, jimž dala policie novou identitu. Podle výpisu z banky policisté zjistí, že Martin Kim a Gerber dostali ve stejném období stejnou sumu peněz, čímž si potvrdí domněnku o jejich svědectví proti Schinkelovi. Pak ale začne někdo vyhrožovat i Michelle (oficiálny text distribútora)

ScreamJay

Obrovská nuda až do morku televizního přijímače. Návrat do rodného hnízda, boj mezi sestrami, program na ochranu svědků a další ohrané písničky v jedný uslintaný košili jménem německá kriminálka. Export od našich západních sousedů dává tušit, že za hranicemi je to samej polda a nebo zabiják. Každopádně výplody tohohle businessu [čti biznisu] už se mi začínají zajídat. Tady krom nijakého příběhu vegetuje nijaké herecké obsazení (jeden až neví jestli hlavní postava Ann-Kathrin Kramerové je opravdu hlavní, nebo je to jen velkoprostorový štěk), napětí je snazší vycucat z gumového jablka, než z jediného momentu téhle supermarketové instantky. Schválně si pusťte víc jak tři podobné filmy za sebou a jestliže neupadnete ve věčný spánek, budiž vám vyřčena všechny čest. Jedna hvězdička za 90 minut obrázků o ničem. [2/10] ()