Flamin' Hot je inspirativní příběh Richarda Montañeze, údržbáře společnosti Frito Lay. Richard využil svůj mexicko-americký původ a vytvořil ikonické Flamin' Hot Cheetos, které změnily potravinářský průmysl a staly se celosvětovým popkulturním fenoménem. (Disney+)

NitroXcz

Flamin' Hot je pohodová životopisná podívaná. Více méně jsou tyhle příběhy stejný, z nikoho se stane někdo, ale pak, většinou ke konci příběhu se objeví nějaké vyhoření nebo nějaká situace, která hrdinu stáhne zpět ke dnu. V případě Richarda to tak není. Kdo by řekl že se z obyčejné umělé "křupky" stane takový hit... ()

Arsenal83

Z ulice na výslnie sa nedostal len Rytmus. Aj iní Hispánci mali to šťastie, hoci tento film ťažko povedať, do akej miery je presný. Longoria ho natočila napriek protestom, že to vôbec nekorešponduje s realitou, takže pocity zmiešané. Ona šla do toho pre svoj pôvod, zvyšok si už musí urobiť úsudok sám, alebo prijať myšlienku, že všetci opálenejší žijú v zlom svete bielych. Ale film absolútne neškodí, má svoje super latino tóny v štýle cigánskych aj necigánskych kráľov, nenudí, ale ani nejak nenadchne. Na jedno pozretie. ()

Aljak

Takéto inšpiratívne príbehy o ľuďoch typu Richard Montñez mám celkom rád, hoci to občas pôsobí ako taká rozprávka. Napriek tomu je úžasné, že také veci sa skutočne dejú. Richard bol od mala šikanovaný a diskriminovaný pre svoj hispánsky pôvod, avšak ani to podceňovanie ho nezlomilo a svojou húževnatosťou sa napokon stal hviezdou. Flamin' Hot napriek prvotnému neúspechu spôsobilo ošiaľ a v USA si získalo množstvo svojich priaznivcov. Filmové spracovanie tohto príbehu ma bavilo, celé sa to nieslo v príjemnom dôvtipne a Richardovi sa jednoducho nedalo nefandiť. Dobrá práca! 4* ()

M.i.k.e

Eva Longoria si ve svém režijním debutu vypůjčila reálný příběh jednoho mexického uklízeče, který si splnil svůj americký sen a i když se nevyhnula klišé a prakticky neměla čím překvapit, dokázala vytvořit příjemnou oddechovou jednohubku, které se nakonec dá bez větších problémů odpustit i ten nedostatek invence. To do jaké míry se filmový příběh Richarda Montaňeze liší od toho reálného posoudit nedokážu a ono to úplně není potřeba...60% ()

Pavlínka9

Nevěřila bych, že na mě při sledování tohoto filmu přijdou slzy. A nebylo to z pálivosti daných Cheetos. Ten film má tak zvláštní atmosféru a zaujal mě tak silně, že si nevybavuji, že by mě podobný žánr tak ovlivnil. Jako debut říkám pro Longorii velké WAU a její minirolička :D - ne každý si jí všimne. Je to svižné, mexické :D energické a "snové" :) Doporučuji všem ;) ()

• Film je založený na memoároch Richarda Montañeza a na jeho životných príbehoch spolu s manželkou Judy, ktorá tvrdí, že vynašla "Flamin' Hot Cheetos". (Arsenal83)
  • Natáčanie prebieha najmä v Plano v Texase a skončilo sa v auguste 2021. (Arsenal83)
  • Společnost Frito Lay (pod tuto značku chipsy Flamin' Hot patří) v roce 2019 informovala producenty tohoto filmu, že příběh nebyl pravdivý, ti ale i přesto s natáčením pokračovali. (blans)