Tvrdě makala, aby to dotáhla až sem. Když se ale v její klidné čtvrti objeví dva cizí lidi, začne se jí pečlivě vybudovaný život sypat pod rukama. (Netflix)

Moonwalker

Hrozně zvláštní film v dobrém slova smyslu. Měl jsem z toho vibe z filmů režiséra Jordana Peela (Get Out, Us, Nope) Za mě docela dobrý, a hodně se tam opět řeší věčně omýlané téma ,,Černá Kultura''. Komu to nevadí, a líbí se jim filmy od Peela, tak by je to mohlo zaujmout. Dalo se to. ()

M.i.k.e

jak moc Netflix neumí ty velké filmy, tak tu a tam dokáže překvapit v béčkových žánrovkách a Strays k tomu měli slušně nakročeno. Jenže bohužel do cíle nedoběhli a výsledek je fajn v jednotlivostech a závěr je celkem fajn, ale jinak působí dost nedotaženě. Jak už tu v hodnoceních padlo, dostat to do ruky někdo zkušenější, bylo by to sice stále béčko, ale rozhodně by mohlo fungovat lépe. Nápad to totiž není úplně blbej...40% ()

Sebule

Začátek byl docela zajímavej, vypadalo to na fajn thriller, jde tam vidět velká inspirace jinými filmy a režiséry. Ale k čemu máte pěknou kameru, opravdu dobré herecké výkony, když příběh je naprosto banální a nezábavný. Thriller se změnil na nějaké rodinné drama... A taky ta hlavní postava, naprostá nesympatická a blbá ženská. Ani nevím, co mi měl film předat, jestli něco o rasismu, rodině, strachu nebo co vlastně chtěl básník říci. Ale jako mělo to docela fajn hudbu, jak jsem psal, herci opravdu dobrý, mělo to pár světlých chvilek. Hodnocení: 4/10 ()

Shitonit

Tuláci-bubáci .-) No svatá krávo, jak todleto jen popsat... No fakt chudá černá černoška co nechce bejt černoškou je těžce psycho v prdeli, zanechá dva bubáky osudu a zdrhne do jiné dimense. STŘICH! O pár let později je zázračně multi bohatá, bílá (skoro) a vozí si prdel v nablejskaný kundolapce, má new family, skoro Kelly family no a vcelku super lajf, pořádá benefice...ne že bych věděl vo co de.. a tak nějak. A tak ji do toho lajfu vlítnou ty původní haranti (jakožety tuláci), pořád černý, vcelku vodrostlý, vodrzlý a poněkud nenápadně se ten bílo černě naladěnej zadek, mění v totální sračku, a černá černoška co si hraje na nečernošku dostává co pro to, a jaxi za vyučenou, páč malý bubáci se vopouštět nemaj, takže svůj kdysidávnej depkoidní sračkoživot, bezvosytyšně přenáší na new family, která tímto docela poněkud trpí, následně trpí dost, a hlavní herkyně na závěr ... a to neprozradím, páč bych to celý posral a nevykecám přece děj. Žejo. Ale hovno. Prostě ta černobílá kráva nakonec zdrhá z pizzaposlem na Babetě do třetí dimenze a jebe na bubáky, tuláky, i chudáky. ()

oveckaoa

Tenhle film je blbě natočený přitom dostat ho do ruky někdo trochu lépe talentovaný mohl to být lepší průměr nebo nadprůměr takhle je z toho těžký průměr ne li slabší na druhou stranu co taky čekat od někoho co má příjmení White (bílý) ačkoli je černoch.  Ženská má s černochem dvě černé  děcka nepasuje jim to  (prý ji mlátil, ale režisér dá jen její verzi tak nevíme jestli je to pravda) tak ho opustí a nechá mu děcka (asi ten chlap byl hodně tolerantní, že po ní nechtěl přídavky na děcka a sociálka v Americe asi tehdy neexistovala jelikož  nikomu nebylo divné, že matka dětí z ničeho nic zmizí) a založí si novou rodinu s bělochem a má další dvě bílé děcka . Po x letech přijdou ty dvě černé děcka ji navštívit ona jich chce vyplatit   (20 000 pro 2 lidi od ženské co dělala zástupkyni ředitele to se moc nepředala) , ale oni nechtějí vypadnout.  3/4 filmu je o ničem oni se seznamují s jejími dětmi ona jich vždy vidí nadá jim a oni zmizí tyhle scény se opakují dokola  zhruba 20 minut před koncem je nějaký ten thriller. A tady začnou problémy, ale ať se na mě nikdo nezlobí , ale je tady jen jeden magor (ta holka vypadá proti němu zdravě) a bojí se ho 4 lidi ten magor není ani ozbrojený by ho daly kdyby chtěly. Navíc bílý otec od rodiny je těžká sračka a projevuje se zde jak chudák. 40 procent za nápad, že černí ubližují bílým a vysílá to Netflix   a za to, že tam nedokázaly narvat žádné menšiny (asi už Netflix zjistil , že mu to lidi nežerou) . P.s. ten konec to jako vážně ona opustila další svoje dvě děcka ? ()

• Natáčanie prebiehalo medzi septembrom a novembrom 2021 v Londýne, Suffolku a Berkshire. (Arsenal83)