Réžia:
Dušan KleinScenár:
Dušan KleinKamera:
Petr ČepickýHudba:
Harry MacourekHrajú:
Eduard Cupák, Tereza Brodská, Valérie Zawadská, Emma Černá, Lukáš Hlavica, Ladislav Frej st., Vladislav Beneš, Martin Zounar, Boris Rösner, Karel Urbánek, Jana Drbohlavová, Dana Syslová, Jan Šťastný (viac)Obsahy(1)
Televizní adaptace novely Georgese Simenona je úsporně črtanou psychologickou studií advokáta Loursata, pojednávající o jednom z nejtragičtějších témat – neschopnosti člověka komunikovat s lidmi, mezi kterými žije, a kterému jen životní touha po odhalení pravdy pomůže tento uzavřený kruh prolomit. (mibara)
Hrajú
Eduard Cupák
Československo
Najlepšie filmy:
Tažní ptáci (1983) (TV film)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Tereza Brodská
Československo
Najlepšie filmy:
Smysl pro tumor (2024) (seriál)
Všetci moji blízki (1999)
Nech žijú duchovia! (1977)
Valérie Zawadská
Československo
Najlepšie filmy:
Rozpustený a vypustený (1984)
Kráva (1993)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV film)
Emma Černá
Československo
Lukáš Hlavica
Československo
Najlepšie filmy:
Krvavá svatba (1987) (divadelný záznam)
Specialita šéfkuchaře (1999) (TV film)
Swingtime (2007) (TV film)
Ladislav Frej st.
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Signum laudis (1980)
Vladislav Beneš
Československo
Najlepšie filmy:
Audience u královny (2021) (divadelný záznam)
Matka (1985) (divadelný záznam)
Chobotnica (1984) (seriál)
Martin Zounar
Československo
Najlepšie filmy:
Případ Platfus (1985) (TV film)
Šťastlivec Sulla (1991) (TV film)
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Boris Rösner
Československo
Najlepšie filmy:
Hamlet (1986) (divadelný záznam)
Vrchní, prchni! (1980)
Poslední dopis (1973) (TV film)
Karel Urbánek
Československo
Najlepšie filmy:
Věc Makropulos (1970) (divadelný záznam)
Egyptologové (1974) (TV film)
Muži jdou ve tmě (1975) (TV film)
Jana Drbohlavová
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Charleyova teta (1969) (divadelný záznam)
Vajíčko (1968) (TV film)
Na kometě (1970)
Dana Syslová
Československo
Najlepšie filmy:
Tažní ptáci (1983) (TV film)
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Krvavá svatba (1987) (divadelný záznam)
Jan Šťastný
Československo
Najlepšie filmy:
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Brouk v hlavě (2020) (divadelný záznam)
Je treba zabiť Sekala (1998)
David Suchařípa
Československo
Najlepšie filmy:
Král Lear (2003) (divadelný záznam)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (seriál)
Bedári (2000) (seriál)
Petr Vacek
Československo
Najlepšie filmy:
Gobseck (1985) (TV film)
Saturnin (1994)
Nech žijú duchovia! (1977)
Milan Riehs
Československo
Najlepšie filmy:
Amadeus (1984)
Smrť krásnych srncov (1986)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Zdeněk Ornest
Československo
Najlepšie filmy:
Věc Makropulos (1970) (divadelný záznam)
Pozor, vizita! (1981)
Panoptikum Města pražského (1987) (seriál)
Jan Teplý st.
Československo
Najlepšie filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Ucho (1970)
Happy End (1967)
Miluše Šplechtová
Československo
Najlepšie filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (divadelný záznam)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Tisícročná včela (1983)
Eva Brožková
Československo
Najlepšie filmy:
Dívčí válka (1991) (divadelný záznam)
Toulavý Engelbert (1973) (TV film)
Pozvání na večeři (1993) (TV film)