Uprchlice beze jména, která tají svoji záhadnou minulost, se s dcerou stěhuje z jednoho hotelu do druhého. Mají totiž utkvělou představu, že jim ostatní chtějí ublížit. (Netflix)

cariada

Po Yakuze další turecký seriál co jsem si pustil na Netflixu tady jsem vůbec nevěděl že to je turecký až když jsem si to během prvního dílu přečetl. A je to poměrně pěkný, ty dvě jsou jak Morticia a Wendsdey hlavně matka velice chladná ledová královna taková kopie její matky. Bambi dcera je velice pěkná a matka dělá vše pro ní. Poněkud nechápu proč si vybírali ty nejlepší a nejdražší hotely, stačilo si někde najmout byt a peníze by jim bez problémů vydrželi na dlouho. Takhle pouze pudí pozornost a nutí je vraždit dál a dál. Pěkný drama. ()

spygirl

Nečekaně dobré, zajímavý a nepředvídatelný příběh. Skvělý výběr hereček a všechny ty luxusní hotely, kam se člověk jen tak nedostane, no bylo na co koukat. Když člověk vyrůstá v krutosti a bez jakéhokoliv citu a zájmu, nemůže být v dospělosti normální. Smutné je, že nejvíce to odnesla její dcera... Ovšem k dokonalosti tomu ještě NĚCO chybělo....  Natočeno podle knihy, hmmm, do roka a do dne cítím v kostech americký REMAKE :D :D BAMBI chci ještě někde vidět, je fakt typově velice zajímavá. ()

TesterX

Zacatek jeste ujde, ale kazdy dalsi dil se stava vetsim utrpenim a z potencialniho thrilleru/dramatu klasicka neskryvana turecka telenovela. Plusem tedy zustava atraktivnost ruznorodych prostredi, v kterych se serie odehrava. To bohuzel nezachrani nesympaticnost vsech postav, vylozena demence a otravnost postav vedlejsich - kazdy picus se tu nepochopitelne strasne moc zajima o obe hlavni predstavitelky a chova se jak naprosty idiot. Demence nekterych dialogu neni uz ani usmevna, spise k placi a tragicke neschopnosti policistu rozhodne nepomahaji neprehlednutelne logicke lapsy ve scenari. Kdyby se tematu ujala treba ruka americka, nejspis bychom se dockaly minimalne prumerne svizne podivane, bohuzel turecka mentalita a amaterismus se nezmuze ani na ten.prumer. ()

ElisR

Tohle bylo super! Perfektní obsazení, matka už nemohla být chladnější, ale zároveň v ní bylo tolik bolesti z minulosti. Bambi byla taky skvělá! Nemít nikde “doma” musí být poměrně těžký, ale ony to zvládaly, musely..nebudu tu víc prozrazovat, zkazila bych to těm, co seroš ještě neviděli, ale je to hodně zajímavý děj a ač jsem konec tak trochu čekala, stejně mě to zarazilo. Ostatně…Bambi! ()

Kozlowski8

Bláznivá matka utíká spolu se svou dcerou před minulostí... Námět příběhu slibuje celkem zajímavé pokoukání, ale realita je jiná. Absolutně nevěrohodný příběh s neskutečně stupidními pasážemi a dialogy, kterými jen velice zřídka probleskly lepší a napínavější  scény, ale těch bylo velice málo. Mám to na hraně  jedné a dvou hvězd. 25 %. ()