WWF In Your House: A Cold Day In Hell

všetky plagáty
USA, 1997, 180 min

Účinkujú:

Dwayne Johnson

Show se uskutečnila 11. května 1997 v Richmond Coliseum (Richmond, Virginia). Na kartě se sešlo pět zápasů.
1) Flash Funk vs. Hunter Hearst Helmsley
2) Mankind vs. Rocky Maivia
3) The Nation of Domination vs. Ahmed Johnson (Gauntlet Match)
4) Vader vs. Ken Shamrock (No Holds Barred Match)
5) The Undertaker vs. Stone Cold Steve Austin (WWF World Heavyweight Championship) (TheSpearCZ)

nevermore

Zapadlé PPV, ale přátelé, kvalitní. HHH zlikvidoval neuvěřitelně dementní gimmick Flash Funka. Pak přichází jeden z vrcholů - Mankind čistě poráži Johnsona znamého pod přezdívkou The Rock! Fantazie. Dvojité potěšení z tohoto zápasu a booking main eventu, byl opravdu promyšlený. Do poslední chvíle jsem věřil, že Stone Cold ten pás konečně získá, pak po Stunneru na Takera musel vyřešit náhle zazvonění na zvonek od Briana Pillmana (budiž mu již řadu let země lehká). Taker ho náhle hňápl do Tombstone, Austin ještě jednou vykrývá a chytá ho do Tombstonu též, ale Taker vykrývá napodruhé a mocně ho sundává. Obhajuje, konec, a já tomu musím dát plnej počet :) ()

Nix

Velice zajímavá PPV. Všechny zápasy byly zajímavý, měli šmrnc a dalo se na ně v pohodě koukat. Dokonce i na Nation Of Domination, i když jejich story s Ahmedem Johnsonem je fajn. Ale poslední dva zápasy byly fakt supr, ty jsem si užil. Hlavně mne překvapil Shamrock a Vader, to i pouhým koukáním se člověk zapotil. Tohle určitě stojí za dívání. ()