Elvis vymění svou kombinézu za jetpack a stane se agentem tajného vládního programu na ochranu proti temným silám, které ohrožují zemi. (Netflix)

agentmiky

Jako jednohubka na odreagování funguje Agent Elvis přímo skvěle! Viděl jsem originální verzi a musím říct, že dabing postav je přímo excelentní! Matthew McConaughey se na roli krále rocku hlasově perfektně hodí, ale i ostatní kasting se povedl. Jinak seriál nabízí dost akce, krveprolití, zajímavé historické prvky (reálné postavy, významné události). Jo, užil jsem si to. Jen od toho nečekejte nic přelomového, to by se mohlo dostavit mírnější zklamání....Klidně bych si dal druhou sérii. Za mě dávám 6,5/10 ()

liquido26

Oceňuji hodně originální nápad, pěknou animaci a komiksovou stylizaci, skvělou dobrodružnou retro atmosféru 60. a 70. let, zapojení skutečných událostí a osob jako záporáků nebo parťáků, máme tu Mansonovic rodinu, setkání s RIchardem Nixonem, násilný festival v Altamontu a Hell's Angels, podíváme se do Vietnamu, nafejkujeme přistání na Měsíc atd. K tomu je třeba samozřejmě přidat fakt, že Elvis je jako agent ještě víc cool než byl a jeho hudba je prostě super. ___ Některé díly jsou lepší, některé trochu slabší. ()

FrankSusta

Musím říct, že ze všech těch nehoráznejch sraček, co jsem kdy viděl, se tohle řadí mezi ty nejzábavnější sračky, co jsem kdy viděl. Tenhle seriál je neuvěřitelná p*čovina se vším všudy, jen někdy v lepším slova smyslu a někdy horším. Každopádně, první polovina byla mnohem lepší už kvůli neokoukanosti a momentu překvapení. Taky se v ní vyskytlo to nejlepší z celého seriálu a to zajímavé dělení obrazu až komiksového rázu. Druhá půlka už má jen semtam se objevující se ženu s velkými *ehm* přednostmi, ale už spíše nudí než že by vykouzlila jen alespoň malý úsměv na tváři. Štve mě na tom ale taky hned několik věcí, kde však mezi úchylností (což má být asi vtipný) vyčnívá (ne tak úchylný) humor, který ale mnohdy nefunguje. Alespoň postava Johnnyho Knoxvilla dokáže občas černým humorem nějak rozesmát. To je ale tak všechno. Nejvtipnější ale stejně považuji skutečnost, že tvůrcem je Priscilla... to... to je opravdu humorné. Ale ne zas tak moc. Spíš už vůbec. No, jak to shrnout. Bylo to zajímavý, ale po druhé to asi vidět nepotřebuji, protože nevtipné úchylnosti opravdu nejsou mým hrnkem čaje. 5/10 ()

JamesSi

Poslední dobou jsem si stěžoval u animáku na "línou ToomBomovou digitální vektorovou plošku", Elvis je digitální ploška, ale v žádném případě není líná. Celá série naprosto srší stylem a vizuálem. Pokud je potřeba něco doanimovat ručně, tak to animátoři bez problémů zvládnou. Upřímně jsem od toho nic moc nečekal, ale ve výsledku jsem byl velmi příjemně překvapen. Podle premisy to nemůže fungovat, ale funguje. Nejvíce bych to přirovnal k Archerovi a animovanému Černému Dynamitovi od Adult Swimu. Zatímco Černý Dynamit dával do kontextu alternativní reality černošskou kulturu, Agent Elvis dělá totéž, jen je to kultura padesátkových pop hitů A kultura ukradená od afro-američanů. Je to vulgární a sprosté (někdy až zbytečně), ale já se smál. Priscilla Presley musí mít buď velké koule nebo málo peněz v peněžence, protože nechápu proč by jinak produkovala seriál, kde jí to s Elvisem nevychází, kde v drogovém rauši randí s Paulem McCartnym a kde zfetovaná opice vyhozená z NASA przní modelky, zatímco sledujeme spoustu nahoty a brutalit. Fajné. PS.:  Baz Luhrmann, režisér posledního na Oscara nominovaného Elvise, ve filmu hraje chlípného režiséra, který krále Rock N Rollu režíruje v soft-romantickém filmu s jeptiškami. ()