V moderním remaku kultovního filmu se Jeremy, bývalá basketbalová hvězda, jejíž kariéru zastavilo zranění, neochotně spojí s Kamalem, kdysi nadějným hráčem, který si svou sportovní budoucnost pokazil sám. Zdánlivě protikladní pouliční basketbalisté, kteří se vyrovnávají s chatrnými vztahy, finančními tlaky a vnitřními problémy, spojí síly, aby se ještě naposledy pokusili splnit si sny. (Disney+)

lardko

No na nezapomenutelnou klasiku s Wesley Snipesem z roku 1992 to určitě nemá a nikdy mít nebude. Tam to šlapalo, ale tady se to lehce zadrhavalo. Průměr ()

M.i.k.e

originál sem sice nikdy neviděl, ale tohle je zoufale špatné ať už jako remake něčeho, tak jako originální film. Celé je to průhledné, nevtipné, nedramatické, nesympaticky obsazené a zkrátka úplně zbytečné. V podobných případech díky bohu za možnost přetáčet. Jedna hvězda za to málo Lance Reddicka, který bude chybět...20% ()

Likan7

Vykastrovaná, příšerná verze dobrýho filmu. Koho napadlo vytvořit takovou zhovadilost? Tady nefunguje téměř nic, ani ten basketbal, o kterém to jakože má být. O hercích tu nemůže být řeč, emotivní závěr je jen směšně trapnej a já jsem naštvanej, že nějakýho blbýho Calmatica napadlo volně zremakovat tak dobrej film. ()

Aljak

Starý original film som síce nevidel (alebo aspoň si ho nepamätám), ale na túto novú verziu som sa pozrel, viac menej zo zvedavosti, že či je to fakt až taký odpad ako tu väčšina píše. Aj keď to nebolo nič svetoborné a celkovo existuje x lepších filmov s témou basketbalu, tak to určite nebol až taký hlboký podpriemer. Pozerať sa na to dalo, dokonca tu bolo aj niekoľko vydarených scén a hlášok, ktoré ma rozosmiali. Dej bol dosť predvídateľný, ale obsahovo to nebolo až tak chudobné ako by sa dalo čakať. Solídne 2* ()