Věrný manžel, kterého už nemiluje, nebo bývalý mladší přítel, co se jí připletl do cesty? Tahle novinářka a máma od rodiny v jedné osobě si holt bude muset vybrat. (Netflix)

oveckaoa

Další ze sterilních polských romantických filmů Netflix měl ´´úspěch,,  s jedním tak to valí ve velkém ,ale evidentně ten jeden (už ani nevím název) byl  náhoda a zbytek nestojí za zmínku. Ženská měla chlapa a s tím se rozešla (film nevysvětlí proč) našla si jiného s , kterým má dvě děcka. Po čase ten bývalý nastoupí k ní do práce (náhoda nebo kalkul ? film to nevysvětlí) a ona se do něj zase zamiluje. Bohužel hlavní herečka není pěkná (nemám rád ty ženské s krátkým účesem) a vypadá jak Jamie Lee Curtis s blond provedením romantika nefunguje humor to nemá a na konci máme náznaky drama. Po herecké stránce je to v pořádku není tam vyloženě nikdo kdo by vadil po filmové bída je to o ničem a táhne se to. Na konci ani nezjistíme jak to dopadne zůstane s ním nebo s tím milencem nevíme. 40 procent ()

Arsenal83

Klasická "romantika" založená na to, že manželstvo po dvoch deťoch už nemôže fungovať, muž je debil, ktorý si len tak chodí na mesiac sám na dovolenku, no a tak po stretnutí s mladým stážistom neostává drahej ženuške nič iné, len urýchlene oddeliť jedno stehno od druhého. Taká rozprávka pre unudené ženy po štyridsiatke, ktorá však nemá záver. Asi filmárom došiel celuloid. ()

Johnny.ARN odpad!

No tento film je desná, dlhá, romanticko-kokotná sračka. Ja som sa fakt snažil, ale pokiaľ nie ste žena s pms, tak to ani nezapínajte. ODPAD! ()

• Film sa natáčal vo Varšave (Poľsko) a na Islande. (Arsenal83)