Kenan & Kel

Rodinný / Komédia
USA, (1996–2000), 25 h 34 min (Minutáž: 24–25 min)

Tvorcovia:

Kim Bass

Kenan Thompson, Kel Mitchell, Ken Foree, Teal Marchande, Dan Frischman, Vanessa Baden, Ben Bledsoe, Rondell Sheridan, Dustin Lee Abraham, Eve Plumb (viac)

Kenan se svou bláznivou rodinou a ještě bláznivějším vedoucím prodejny, v níž Kenan pracuje a Kel, jehož neoddělitelnou částí je i jeho milovná oranžáda, bez které nedá ani ránu, jsou střelení středoškoláci, kteří zažívají všelijaká možná a často i nemožná dobrodružství. (Hannibal92)

woody odpad!

Dva černoši pijí limonádu tváří se vtipně a já mám běhavku pokaždé když na ně narazím! Dobrý důvod? ()

Prezident5

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Kenan a Kel jsou dva černošští teenageři, kteří humorně řeší všelijaké životní situace. Obvykle Kenan se dostane do situace, kterou chce vyřešit a Kel pak vymyslí, jak to provést. Navíc Kel je velký milovník Oranžády a udělá pro ni cokovil. Kdykoliv se podívám na kterýkoliv díl tohoto seriálu, vždycky se skvěle pobavím. ()

DaliX

Supermax s týmto seriálom zabodoval na jednotku. Kenan ktorého hefty sa mi páčia doteraz a priblblý Kel pijúci oranžádu, to je niečo na čo sa nezabúda:) ()