Jako ulití

Réžia:

Anthony Gonzales

Účinkujú:

Nick Lachey (moderátor), Francesca Farago, Chloe Veitch

Páry, které prokážou, že jsou kompatibilní, si budou moct pohrát s taktikou a vášněmi, protože dostanou právo dát dohromady nebo rozdělit ostatní soutěžící. (Netflix)

fixaman

Guilty pleasure letošního roku! Netflix udělal all-stars reality show se soutěžícími ze všech jejich populárních pořadů jako Love is Blind, The Circle, Too Hot to Handle, The Mole, Twentysomethings, Selling Tampa a dalších… A funguje to skvěle. Plus konečně přidali i nějaké LGBT hráče. Velká spokojenost :) Edit: Nikdy mě nepřestanou bavit pozéři, kteří sjíždí jednu podobnou reality show za druhou a pak všude chodí psát, jak je to špatný. Zřejmě chtějí dokázat, jací jsou intelektuálové. No, sledováním podobných pořadů se jim to asi nepodaří. Logičtější by možná bylo se jim úplně vyhnout ;-) ()

klukluka

Chytlo mě to a dokoukal jsem to, i když už to bylo ke konci hrozně dlouhý. Hezcí, mladí lidé, kteří už sami sebe nepovažují za až tak mladé, se tady mají možnost seznámit s atraktivními protějšky. Respektive se s nimi musí seznámit, pokud nechtějí jít domů. Někdy sáhnou vedle v dobré víře, někdy ze zoufalství, někdy dostanou kopačky…a někdy to někomu vyjde. Je to vzácný- v reálu i v laboratorních podmínkách televizního pořadu, ale může se to stát. A asi se to i stalo. Za to, že se to většinou nepovede, můžou podle mě hlavně chlapi. Řekl bych, že si o sobě často dost myslíme a pak jsme hrozně vybíraví- nikdo nám není dost dobrej a Francescu všichni mít nemůžeme, i když se nám snaží vycházet maximálně vstříc, a jak tady na sebe tahle sériová lamačka srdcí přiznala, má za sebou tisíce (!) trojek. Pro mě osobně je Perfect Match zajímavej studijní materiál lidských charakterů. Někdo by namítnul, že to má téměř nulovou výpovědní hodnotu, protože je to homogenní skupina de facto stejných dementů, ale já tuhle zjednodušující zkratku odmítám. Jestli mi na tom pořadu ale něco vadí, tak je to to věčný pochlastávání. Nejen že by se to někomu mohlo zalíbit až moc, ale taky to ty lidi ovlivňuje a ve výsledku je to dělá horšími. Přeju Joeymu a Karisell, aby jim to klaplo, protože jsem uvěřil, že by si to tak oba vážně přáli. I ostatním přeju všechno nejlepší, což ale neznamená, že nepřipouštím vaše rozchody a pády. Opak je pravdou. Panamský mejdany mohly být fajn, lásku bych ale doporučil hledat jinde a jinak. Rozhodně tím nemyslím prostřednictvím další reality show od Netflixu. ()

Amalberga

Přivést už populární osobnosti z reality show do další reality show mi přijde jako geniální tah. Škoda, že mohli vybírat jen z Netflixích pořadů. Taky mi přišlo trochu nedomyšlené, že noví lidé přivedení v druhé polovině seriálu neměli žádnou šanci soutěž vyhrát. Nejoblíbenější postavy: Savannah a Ines. ()

Arsony

Ok přiznám se, je to guilty pleasure. Netflixácké "reality" show mám jako background při hraní her/dělání jiných věcí. Z těch co jsem viděl (circle, too hot to handle, tohle) mi tahle přišla jako nejméně scripted a tak 30% z těch lidí co tam jsou mi přišlo sympatických, ne jen vylízané loutky a bylo zajímavé vidět co se stalo z některých lidí od jejich "původních" show (jmenovitě Joey, Chloe). Speaking of Chloe ta je moje guilty pleasure inside of guilty pleasure :D V podstatě jsem tohle zapl jen kvůli ní, protože na tak veselou pozitivní trubku je strašně příjemné se dívat.. ()