Johnny vs. Amber: Americký soud

• Česko Johnny vs. Amber: Proces v USA (viac)
USA, 2022, 2x48 min

Johnny Depp (a.z.), Amber Heard (a.z.)

První epizoda nabízí důvěrný přístup k právnímu týmu Johnnyho Deppa a jedinečný vhled do případu, který fascinoval diváky po celém světě. Druhá epizoda zkoumá vyprávění Amber Heardové o jejím bouřlivém manželství s Johnnym Deppem v případu, který fascinoval diváky po celém světě. (Discovery Channel)

Pilda17

Hrozná kvočna, která viděla jen ty prachy. Příběh, který málem zničil Deppovi život i kariéru. Naštěstí to pro něj dopadlo dobře, ač čistý není, ale z dokumentu i celkově z toho, co jsem zatím viděl, nevěřím, že by byl schopný domácího násilý a jiných věcí. ()

Marze

Prani spinaveho pradla. Nikdy nebyva chyba jen na jednom z paru. Nyni je Depp popularnejsi nez kdy predtim. Kdyz se zeny zamiluji, berou kufry a odleti. A rozhoduji se jako elektricke prepinace cvak uz te nemiluju. ()

motyka52

Z té série duelů, s nimiž HBO přišlo, je tohle bezpochyby nejzajímavější. Oba díly se od sebe dostatečně liší, i když samozřejmě jejich sledování je ovlivněné tím, že člověk ten případ včetně rozsudku už znal. Jako jediný duel by si to možná zasloužilo i díl třetí, kde by se to všechno nějak smíchalo do sebe a podívalo se i na posoudní dohru. Ale s tím zase přijde někdy někdo jiný, ten příběh je na to atraktivní dost. ()

M.i.k.e

ženský se nemlátí, ani jinak neobtěžují, ale tady mám fakt problém věřit verzi Amber Heard. Jediné o čem mě přesvědčila definitivně je fakt, že opravdu není dobrá herečka...reality show Johnnyho a Amber part 2, tentokrát přímo ze soudní síně opět nepřináší nic nového, ale kdo viděl útržkovitá videa všude možně po sociálních sítích, tak tady to má alespoň pohromadě a díky HBO včetně titulků...60% ()