Romantik Cuba Gooding Jr. stále hľadá skutočnú lásku a preto prijme pozvanie priateľa na zábavnú plavbu po Karibiku, kde už naňho istotne čakajú desiatky krásnych žien. Omylom sa však ocitnú na výletnej lodi gayov... Našťastie, na palubu pribudne švédsky bikini tím krásnych mladých žien, ktoré práve neďaleko stroskotali! (TV JOJ)

Tomik.

Téměř pomyslný vrchol nevkusu. Dokonce ani oficiální text distributora Vám předem neprozradí, o jakou „kvalitu“ se vlastně jedná. Mě přiměla ke sledování jen jedna věc – hledal jsem lehkou letní komedii, u které bych se zasmál. Až teď vím, jak velká chyba byla, když volba padla na tento film. Musím Vám říci, že větší akumulaci stupidních scén pro nadržené americké puberťáky budete jinde hledat jen velmi těžko. Osobně moc nechápu lidi, kteří se „upsali ďáblu“ a účinkovali zde. Přece jenom každý člověk má svou důstojnost a co je moc to je moc (já bych do toho nešel, ani kdyby mi zlatem platili). Vadil mi místy vulgární jazyk, vulgární a až nechutně oplzlé vtipy (tedy téměř všechny), prostě nic, na co bych se dobrovolně podíval znovu. Místy jsem úplně cítil, jak mi umírají mozkové buňky. Jedna hvězda jde za soundtrack, bylo tam pár moc pěkných písniček. Sečteno podtrženo. Další film, který sráží do kolen žánr „amerických komedií“. Bohužel, pokud budou Američané produkovat filmy tohoto ražení a kvality, nikdy se své nechvalně proslulé nálepky o intelektuálně hodně nízko položených filmech nezbaví. ()

ripo odpad!

To je až nepochopiteľné , po akej horskej dráhe dokáže jazdiť Cuba Gooding, čo sa týka kvality filmov. A to už vôbec nehovorím o Rogerovi Mooreovi, ktorý bol asi vydieraný za nejakú šialenú zvrátenosť, že hral v takejto úbohej sračke ... Film, oproti ktorému je American Pie vysokointelektuálna psychologická dráma ... ()

Hunt odpad!

HUDBA: Robert Folk; Tim, ze na vyletni palubu homosexualu nedopatrenim zavitaji dva nadrzeni kluci, kteri touzi po krasnych holkach nevznikne automaticky komedie. K dobre komedii ma tento film hodne daleho a snuzku trapnosti a hlouposti podporuje i obsazeni (vcetne byvale Jamese Bonda Roger Moore, ktery ztvarnil postarsiho gaye). ()

Slarque

Scénář vypadá, že byl psán pro někoho z „komiků“ typu Martin Lawrence či Eddie Murphy. Naštěstí je Cuba Gooding Jr. příliš dobrý herec na to, aby sklouzl k jejich upocené trapnosti. Pár dobrých fórků tu je, Roselyn Sanchez mi přijde víc sexy než celé švédské opalovací družstvo a pokud nejste příliš nároční, může vás film trochu pobavit. ()

slunicko2 odpad!

Trapně mizerný pokus o komedii. 1) Nejlepší na filmu je oficiální text jeho distributora. Ten naznačuje, že by to sice mohla být trapárna, ale že až tak velká, k tomu zjištění musíte alespoň část filmu sami zhlédnout._____ 2) Doporučuji sledovat výhradně pro studijní účely. Jinak se vám může stát to, co v klasickém citátu: "Mluvil jsem s hloupým člověkem a zdá se, že jsem zhloupl". ()

• Natočeno už v roce 2001, ale v amerických kinech uvedeno až v roce 2003. (HappySmile)
  • Když se hádají 2 dívky ze švédského Opalovacího týmu a havajského Tropického týmu, opravdu mluví švédsky. Nicméně titulky nemají nic společného s tím, co opravdu říkají. (HappySmile)
  • V závěrečné scéně se má Jerry (Cuba Gooding Jr.) tandemovým seskokem dostat na loď, na které se plaví Gabriella (Roselyn Sanchez). Jerry je vystrašený, bojí se výšek. Jeho tandemový parťák Lloyde (Roger Moore) jej ujišťuje, že se nemá čeho bát, protože on32 let pracoval ve službách Jejího veličenstva. Představitel Lloyda, Roger Moore, si zahrál v mnoha bondovkách coby agent 007 ve službách anglické královny, na což odkazuje jeho replika. (Lenniah)