Film se odehrává na přelomu 20. a 21. století, kdy v Americe zažívali rapeři největší úspěch. Hlavni hrdina G je jeden z nejlepších. V mládí prodával marihuanu na střední škole. V té době chodil dva roky se svou největší láskou, která jednoho dne beze slov zmizela. Teď, asi po deseti letech, se s ní setkává na jednom večírku. Od té chvíle se začnou spolu opět scházet i přesto, že je vdaná. (lo4ding)

SeanLSD

Toto G je úplne regulérna adaptácia Veľkého Gatsbyho, akurát že v súčasnosti, načierno a s hiphopom. Nech už to znie akokoľvek, preložené do súčasnej reči a prostredia to dokonca dáva väčší zmysel než archaickosť čiastočne neuchopiteľného románu. A pre znalcov toho príbehu príde dokonca aj prekvapenie! ___ Meno hlavného hrdinu (Summer G) je vtipnou hračkou, keďže Gatsby je vlastne hrdinom jedného leta, nič veľmi viac sa o ňom nedozvieme a tých pár informácií, čo napokon presiakne, môže byť rovnako dobre výmyslom tak isto, ako väčšina toho, čo sa o ňom v spoločnosti šíri a povráva. ___ Má súčasný hiphop srdce ? ()

NinadeL

Problém čtení tohohle filmu je ten, že si skoro nikdo nevšim, že je to jen přetransponovaná zápletka Velkého Gatsbyho SF Fitzgeralda. A jako takový nápad to není špatné, přesto výsledek provází stejné chyby, jaké se děly už před válkou, když se například Ignát Herrmann přesouval do současnosti. Tahle metoda málokdy vyjde. ()

Djoker odpad!

Pokud patříte do kategorie 12 - 16 let a chcete být jednou drsný raper nebo jeho holka, tak to asi přežijete, ale pro ostatní je to absolutní ztráta času. Je to pár hodin, co jsem to viděl a už pomalu nevím, o čem to bylo. Zřejmě o lásce. Jen škoda, že si neodpustili kupu černých gest a žvástů, které v současnosti zkouší na ulici každý druhý ucho. ()

Mustaffa odpad!

Romantické filmy, hlavně ty americké nemám rád, hip hop nemám rád snad ještě víc a stejně jsem se odvážil podívat na romantické drama :-) točící se okolo drsných raperů a ještě snad drsnějších rýmů. No, G mě opravdu nezklamal. Spousty zbytečných scén, scénář horší než rap z Chánova, jeden herec horší než druhý, hlavně ten babochlap v hlavní roli a do toho jakási melancholická hudba, která by rozbrečela i mrtvého. No šílený, cool odpad! ()

KIT.HL odpad!

K obsahu jen toto ..ona není ženatá, ale je fakt ,že vdaná je !! Na přelomu 20 století ???? To je asi jinej film.Nebo jak se řekne současnosti?? Jezdí se v Bentley ,Lan Roverech a jí se u McD....a JE TO SOUČASNOST.....někdo tu koupil asi tu marianu...... No prostě on chce ji ona chce jeho...ona má manžela ten milenku... ona to tuší ,nebo ví ? No z toho chování se to nedá... Manžel ale prej chce jí, teda nejdřív ne a pak zase jo........ Bože no toto je fakt jako ze života. Nevím ,nevzal jsem si z toho nic Všichni se filmem tak nějak motají... Jeden postřeh: Ona se snaží asi vypadat jako H.Berry.... Nebo je to schválně ?? .....fakt divný ... Nebo jsem přebral ?? Ne ! Já vážně ne ! Režisér asi ale jo.........Toto je asi film pro Marihuanový kina. Všichni se zhulí a pak si povídají jak to bylo super a ze života.... ()