Slavný novinář a praktická učitelka spolu začnou bydlet. Když se jí ale naskytne nová pracovní příležitost, dostane jejich vztah pořádně zabrat. (Netflix)

oveckaoa

Neviděl jsem jedničku (mám ji už stáhnutou doženu to) tak, že mě utíkají souvislosti. Učitelka nafotí akty pro modelingovou agenturu ta to otiskne na časák a stane z ní celebrita. Její přítel je novinář co dělá recenze aut a po návratu ho vyhodí z práce.  Mezitím ona chce skončit s tím modelingem tak přijme pozvání do talkshow co krachuje začne tam utírat moderátora a díky tomu ta talkshow zvýší sledovanost ten moderátor má slíbený dětský pořad na styl x faktoru nebo Česko Slovensko má talent a řeknou mu, že mu to povolí jen, když ji zláká do společného moderování. Ona nechce , ale ředitel její školy ji překecá. Jelikož tenhle děj nestačil sledujeme jakéhosi automechanika co kdysi jakési ženské špatně opravil auto a ona se s ním vsadí, že ho nedokáže opravit a chtějí startovat na soutěži aut. Film je to nudný (děj je ve zkratce takový učitelka je v talkshow tam na ni chtějí  nahrát, že chodí s tím moderátorem ten s ní pořád někam chodí s děckama a novináři je u toho fotí navíc vítěz je už známý . Jí se to nelíbí a chce to změnit. Ten opravář aut chce chodit s tou ženskou, ale bojí se jí to říct. A ten vyhozený reportér chce stále mít pro sebe tu učitelku/modelku a do toho si hledá práci)    ideální do televize  sterilní a bez romantiky jakýkoliv díl Ulice má zhruba v 30 minutách více emocí než tohle  a navíc se táhne pochválit tam jde možná jen ta hlavní postava ve scénách kdy nemá brýle  . 20 procent ()

Arsenal83

No, ešte raz to nemuselo byť. Niečo o silných ženách a buranských mužoch, kde sa ale nájde šanca aj na partnerský vzťah aj pomedzi hádky. Tretie pohlavie škandalózne nebolo spomenuté. ()

Johnny.ARN

Lámal som si hlavu nad tým, prečo je ten úvod taký aký je. Potom som pochopil, že je to dvojka. Reálie z jednotky teda žiadna. Dvojka ako samostatný film funguje v rovine komédie. Teda, pokiaľ radi trpíte alebo potrebujete výplň k žehleniu alebo inej, lepšej činnosti. Nie žeby to bolo nezaujímavé, ale je to tak naivné a milučké, ž to trvá veľmi dlho a vaša pozornosť je preč. Nemá ju tento film čím udržať. Jednotku vidieť nepotrebujem a trojka snáď už nevznikne. Zylber je Evita v sukni. 1 z 5 ()