Prezidentský duel

(relácia)
všetky plagáty
Publicistický
Česko, 2023, 115 min

Souboj dvou postupujících kandidátů na prezidenta ČR. Přímý přenos z budovy Národního muzea moderuje Martin Řezníček. (Česká televize)

Sandisek

Zatím nejzásadnější sdělení debaty: Babiš právě říká, že by nedodržel kolektivní smlouvu NATO. Zachoval by se jako Chamberlain a Daladier v Mnichově 1938, když obětovali Československo. ()

Mamlas odpad!

Taková "nezaujatá" debata dva na jednoho. Pavel odvykládal to, co obvykle, většinu práce za něj ale odvedl moderátor. Kameraman se tam místy asi plazil po zemi, sem tam lezl na štafle, sem tam chraplal zvuk, sem tam zmizel obraz. Další mizerie od zbytečné ČT. (4%) ()

soles

Politika bude lidi vždy rozdělovat, a na ČSFD podobné pořady možná ani nepatří. Takže obsahově raději no comment. Co ale musím okomentovat, tak je technická stránka přenosu. To byla hrůza! Půl hodiny před přenosem byla ještě ve zprávách reportáž z Muzea, že tento duel připravuje 40 lidí. To mezi nimi nebyl nikdo, kdo je schopný zapojit 3 mikrofony? Pokud pan ředitel brečí, že ČT nemá peníze, tak ať podobné pořady natáčejí ve studiu na Kavčích Horách. … a večer ve zprávách se zase nezapomeňte pochválit. ()

BarVo

Toto si niekedy ešte pustím, keď budem mať pocit, že slovenské politické debaty sú čajové. Nie duel, ale stoka to bola. Moderátor Babiša nezvládal, ten si šiel voľnú jazdu, čo veta, to grc, dno prerazené do 2 minút, druhý kandidát tam stál len do počtu. Problémy so zvukom boli skôr vyslobodením, než technickým zlyhaním. ()

JB001

Jsem mile překvapen, že Babiš změnil názor, a že přišel do debaty do České televize. Podle mého názoru jsou oba dva zlo a já ve druhém kole nebudu volit ani jednoho z nich. Ani Petra ani Pavla ani Babiše ()

Sev_

Jako česká verze SNL na nedělní pobavení večer ideální. Jen to je pak škoda, že tohle je reálná debata finálních 2 kandidátů. ()

Cesty timem

TVL co ten zvuk? Dnes jsem si zrovna opravil a vyčistil mobil (mikrofon) a i před tím byl zvuk lepší než v tomto pořadu, bože! Takový chrchel! Jinak do té doby než mne znechutily problémy s chrchláním zvuku (a i jinak to nebylo zvukově žádné HIFI hodné veřejnoprávní TV za poplatky) jsem se celkem dobře bavil Babišovým samogrilováním. Ten kdyby tam opravdu nebyl, jak avizoval, tak by si jen pomohl nebo spíš neuškodil, ale zase by to nebyla taková komedie. Problémy se zvukem a celkové (ne)zvládnutí pořadu ubraly u mne dvě hvězdy. Jinak komedie za 3* hlavně díky Babišovi. Jo, pak ještě vypadl i obraz (zvuk také), bylo temno, napadlo mne, že přišel kouzelník a všechny ukradl :-D ()