Prezidentský duel

(relácia)
všetky plagáty
Publicistický
Česko, 2023, 115 min

Souboj dvou postupujících kandidátů na prezidenta ČR. Přímý přenos z budovy Národního muzea moderuje Martin Řezníček. (Česká televize)

mira007

Babiš odpustil České televizi ... tak to je od něj moc pěkné. PS: Fascinuje mne, že měl zase u sebe nějaký rozsudky od soudu, ikdyž v tý základní škole to mělo větší efekt pěsti na oko ()

J*A*S*M

Svým nečekaným příchodem Babiš asi nejvíc překvapil právě samotnou ČT. Z moderátorského hlediska se to zdálo občas až improvizované, nezúčastněné. Plno momentů, na které měl moderátor reagovat, ale dělal, jako kdyby tam nebyl. Slabé to nicméně bylo i z hlediska obou kandidátů, Generál evidentně nemocnej a STBák utrženej ze řetězu, až to bylo fyzicky nepříjemné. Nicméně za tu bombu s Polskem a NATO to asi stálo. ()

filmfanouch odpad!

Vyhraje agent Pávek nebo agent Bureš? Je to vlastně úplně jedno, cinkání klíčů bylo očividně zbytečně a nikam jsme se neposunuli. Od zásadní předvolební debaty bych jinak očekával lepší technickou přípravu, aby prvních pár minut nezněl Pávek jako kyborg, krátkodobý výpadek je též kapitola sama o sebe. Zašlo to tak daleko, že se musí říct „stará zlatá Witowská, Řezníčka do koše“. Bureš vypadá jak po kocovině, nebo že by ho prohnal Lojza? 2 hodiny, kdy se chce člověku zvracet. Z důkazu toho, jak si Česká televize vytírá prdel se statusem veřejnoprávní televize, z diskuze dvou lidských hoven, kdy sociopat Bureš diskutuje s pokrytcem Pávkem.  Tyhle pejskové se koušou, oba dva jsou zlo. PS: Kulku jsem Monike neposlal a ta částka taky nesouhlasí! ()

Frajer42 odpad!

To si prostě musí národ umět zasloužit, aby zrovna tihle dva falešní 3.14čusové byli tím nejlepším, co by se mělo ucházet o post prezidenta. Nedokážu určit, kdo z těchto pánů by hypoteticky dostal tuto zemi do hlubších sraček, ale čeká nás vskutku Sophiina volba a jako jediné východisko se jeví nasrat do obálky. Moderátor byl namyšlený 3.14čus od pohledu a každým svým slovem tento můj první dojem naplňoval, ba dokonce překonával. Ovšem od té předchozí bloncky, která se během poslední debaty v boji o poslaneckou sněmovnu ptala všech kandidátů asi 4 x na tu samou otázku, protože nebylo v jejich mentálních schopnostech pochopit odpověď (zřejmě byl blow job s ředitelem až příliš hluboký a zanechal své následky), byl tento arogantní 3.14čus přeci jen přijatelnější variantou. Díky této znatelné úspoře času bylo tedy možné položit velké množství debilních otázek, z nichž vás 95 % témat buď nezajímá, nebo je odpověď na ně zcela irelevantní, neboť je budoucí prezident nebude moci nijak ovlivnit. A hlavně do podobných debat vůbec nepatří názorová konfrontace moderátora s kterýmkoli z kandidátů. Tohle mě vyloženě nasralo. To je hluboce neprofesionální a hlavně ani nikoho absolutně nezajímá, co si myslí jakýsi Řezníček - dodnes jsem o jeho bídné existenci neměl ani tušení a bylo mi tak líp. (10 %) ()

JohnCZ

Jestliže se Petr Pavel vydržel po čas celého duelu potutelně usmívat a nedal Babišovi za to jeho ustavičné lhaní přes držku, tak pochybuju, že by byl schopen zatáhnout zemi do války. Komedie sice mňamózní, ale zároveň taky hrozně smutná ukázka toho, jaký člověk se může u nás ucházet o post prezidenta. ()

joehot

Poměrně nezvládnuté. Technicky (problémy se zvukem) i moderátorsky pod úrovní, na jakou jsem od České televize zvyklý. ()

otík

Všichni čekali, že to bude pouze dialog moderátor - Pavel, ale Babiš překvapil a přišel. Moderátor byl na něj připravený, otázky byly zajímavé a férové ke všem, ovšem tradičně se do toho Babiš tak zamotal, že málem způsobil mezinárodní průser. No celkově to bylo tentokrát docela slabé, Pavel byl nemocný, Babiš úplně mimo, moderátor nezklamal. Takže asi tak, mno. ()

fabecc1222

Objektivně bych řekl velmi vydařená debata. Asi zatím nejlepší z letošních voleb, a možná i několik voleb zpět. AB ozářen Ježíšem se uráčil přijít na ČT,a viditelně dobře připraven, a s jediným cílem, vyprovokovat Pavla k nějaké negativní reakci, aby Pavel vystoupil ze své role, ve které vystupuj po celé volby. Pavlovi nezávidím tuhle situaci, a uvidíme, jestli všechny duely ustojí. Zatím teda drží jako skála, a je vidět, že obranu má dobře postavenou. I Řezníček, asi trochu ze začátu zaskočený, že AB dovalil, zkušeně korigoval všechny jeho řečičky okolo, a nenechal se zbytečně vyvést z míry. Objektivně říkám, dobrá práce ode všech. ()

Vajonek

Obdivuji moderátora. Vést debatu, ve které jeden z řečníků celou dobu buď nechce nebo případně nedokáže odpovědět ani na úplně jednoduchou otázku, vypouští páté přes deváté jeden nesmysl za druhým a když na něj protistrana reaguje, kontruje s tím, že mu všichni skáčou do řeči, zaujatá ČT, vláda všudypřítomná a ovlivňující vše a bla bla bla, to je opravdu nadlidský výkon. Myslím, že Martin Řezníček se toho zhostil se ctí, jeho výkon mi tentokrát přišel lepší než v debatě se všemi (až na Babiše tedy) kandidáty, i když se ty dva formáty samozřejmě těžko srovnávají. ()

NifKor

Já nechápu co mají ostatní za problém. Já se královsky bavil díky pánovi jménem Endy Bejbiš a doufám, že se na příští debatu nasosá víc alkoholem. (ti romové co mu dali napít jsou MVP) ()

Majkl1711

Jedna z nejlepších komedií za poměrně dlouhou dobu. Jsem rád, že jsem dal přednost tomuto a né nějaké hlouposti na streamech... Jo a ten druhej. Ten AB... Ten jel vtip za vtipem. Za mě rozhodně nominace za vedlejší roli v komedii jasná. ()

Razzor_82 odpad!

"Můžete to nějak moderovat?"  Objektivnost provládní ČT se pohybuje někde v paralelních světech. Taškařice čistě pro pobavení, kterou už asi nevydržel ani kameraman. Babiš vběhne zaúkolovanému Řezníčkovi do pasti a udělá ze sebe veřejného nepřítele Polska. Místy chraplavý zvuk a výpadek obrazu řadím po technické stránce jako čistý amatérizmus. . 0/10 ()

hyper01

Nemocný Petr Pavel pod práškama vs. Andrejko, který debatu odmítl a na poslední chvíli do ní přišel. Řezníček ze začátku dobře uváděl Babišovy lži na pravou míru, avšak v druhé půli už poněkud rezignoval. Chtěl jsem dát 2 hvězdy, ale ještě jednu přidám za to, jak moderátor nachytal Babiše na článku 5, to se povedlo! :D ()