liquido26

Gotham Girls je seriál vytvořený flashovou animací, místy docela nedokonalou (např. pozadí vyplňuje celou obrazovku, ale postavičky jsou oříznutý, jindy je zase pozadí oříznutý a postavičky se pohybujou mimo anebo je trochu trhaná animace), ale i tak se na to docela hezky dívá. Jednotlivé epizody mají 3-5 minut a představí se nám v nich všechny zásadní holky z Gothamu, tedy Harley Quinnová, Poison Ivy, Catwoman, Batgirl, Zatanna. O hlasy se postaraly ty samé herečky, které své role namluvily už pro Batman TAS a jiné animované seriály. Není to nic extra, ale jednotlivý epizody jsou krátký a docela vtipný, divák je donucen zúčastnit se děje, protože čas od času vám to nabídne nějaký možnosti a vy musíte např. pomoct Harley vybrat zbraň, kterou použít na Batgirl anebo vybrat, která ze tří zlodějek šlohne obraz atd. takže docela sranda. Rozhodně to neberu jako seriál rovnocenný s The Animated Series, ale jako srandovní oddychovka, určená asi spíš dětem, to jde. Odkazy na jednotlivé díly online jsou zde: http://en.wikipedia.org/wiki/Gotham_girls ()