V New Yorku žije osm milionů lidí a každý z nich má svůj vlastní příběh. Policisté Daniel Muldoon (Scott Glenn) a Jimmy Halloran (Courtney B. Vance) si myslí, že o téhle džungli velkoměsta vědí úplně všechno… jenže se mýlí. Když se dva nevinní turisté náhodně zapletou do série děsivých vražd, musí se oba poldové rozhodnout, zda se budou držet litery zákona, nebo zda jim půjde o spravedlnost. A když se pak Jimmymu přilepí na paty fěťák najatý vrahem, jehož policista dostal do vězení, je jeho život v neustálém ohrožení, dokud se zločince nepodaří zneškodnit. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

TesterX

Natocte dva filmy a randomicky jednotlive sceny pospojujte dohromady. Takhle se da charakterizovat zbusob vypraveni tohoto filmu. Film se navic ze zacatku tvari jako thriller, ale postupem casu, kdy jsou divakovi predhazovany dalsi a dalsi postavy sklouzava (castokrat nechtene) k trapne komedii. Dalsi lahudkou je nelogicka promena a chovani nekterych charakteru. Proste a jednoduse, tento televizni pocin je nejoriginalnejsi kravinou, co jsem mel moznost videt. ()