O teenagerovi, který má rád skate a doma mu to s rodiči moc neklape. Ve škole se po celý jeden týden věnují dopravě, jejím předpisům a k jeho zakončení je vypsána soutěž ve dvojicích. Tento naučný dokument provázaný ukázkami toho, co vše se může stát při dopravním provozu ať už jste například pěší, na skateboardu, nebo na kole je zaměřený pro věkovou kategorii 13-15 let. Také odráží pohled na naši společnost nejen v otázce bezohlednosti lidí. (gwangi)

Searison

Tohle má snad všechno co v dnešní době bizarních představení musí být. Skvělé doplnění pro switch podcast, kde se toto dílo s hlavním představitelem Jakubem Brožem rozebírá ;) ()

• Jelikož filmový štáb vůbec nerozuměl skateboardingu, ukazovali představiteli hlavní role Jakubu Brožovi fotky z časopisů a ptali se ho, jestli by náročné triky, které v nich byly vyfocené, zvládnul. (Olík)
  • K účasti na castingu byl představitel hlavní role Jakub Brož osloven bratrem úspěšného influencera a skateboardového reprezentanta Maxima Habance – Matyášem, který v té době pracoval pro castingovou agenturu. (Olík)
  • Téměř po dvaceti letech, v jedné z epizod podcastu „SWITCH OFF“, označil představitel hlavní role a dřívější aktivní skater Jakub Brož projekt za jeden velký bizár, kde všechny věci týkající se skateboardingu postrádaly logiku. (Olík)