Po strašnom pracovnom pohovore, pri ktorom Jen prezradí, že nemá svoju superschopnosť, sa ide nechať utešovať Lukeom, lietajúcim chalanom, s ktorým to ťahá. Začne sa starať o kocúra z ulice, ktorý po nešťastnej nehode dostane prezývku Spermokňažník. Spolubývajúcich Carrie a Kasha okradnú, vďaka čomu príde Kash s nápadom vytvoriť skupinu pomstiteľov. Pre nedostatok peňazí sa musí Jen pokúsiť nájsť svoju schopnosť sama. (Disney+)

Tom10000

1.díl. Ocitáme se ve světě, kde každý jedinec oplývá nadpřirozenou schopností. Ať už se jedná o jasnovidectví, či obyčejné plnění balonků heliem. Jen, mladá žena, jež, na rozdíl od ostatních, stále na svůj dar čeká, už nedokáže snášet neustálé ponižování od okolí. Její kamarád "na sex" si našel jinou holku, s níž měl rande, zrovna když ji pozval na oslavu. Její nevlastní sestra slaví osmnácté narozeniny, na nichž se dočká toho, čeho ona nikoliv. Navíc, dokáže zvedat těžké předměty, což už za řeč rozhodně stojí. A v práci ji opět čeká pouhé prodávání superkostýmů, ke všemu v obchodě, jenž vede šedesátiletá dáma v těle malé holky. Jediný, kdo jí je ochoten se vším pomoci, je podivný černošský kamarád a její de facto "nejka", stejně poťouchlá blondýna. Avšak, jak vlastně svoji schopnost může získat? V technologické společnosti asi ne, jelikož za průzkum se hodně platí (...). 80 procent. Dobrý začátek. ()