Nebezpečný záliv

• Česko Nebezpečný záliv (viac)
Dobrodružný / Rodinný
Kanada, (1984–1990), 51 h 15 min (Minutáž: 25 min)

Hudba:

Don Gillis

Donnelly Rhodes, Christopher Crabb, Ocean Hellman, Hagan Beggs, Susan Walden, Michele B. Chan, Karin Konoval, Michael Ironside, Dustin Nguyen, Bruce Greenwood, Gary Hetherington, Martin Cummins (viac)

Celý děj seriálu, který na obrazovkách vydržel celých šest sezón, se odehrává v okolí kanadského města Vancouver, kde se doktor Roberts, zaměstnanec tamějšího akvária, spolu s dětmi, dcerou Nicol a synem Jonášem, snaží čelit klasickým problémům, jako je pytláctví, ekologické hrozby a dalším nebezpečím, narušujícím klidný a spokojený život zvířat v zálivu. (ČSFD)

anderson

ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = 16.4.1988, réžia slovenského znenia (ČST Bratislava) = - Nostalgická spomienka na detstvo a sobotné podvečery. A najviac sa mi vtedy páčila tá ich helikoptéra, pretože tie "naše" ruské nevyzerali tak cool. :-) A v dabingu excelovali Mandźárovci a súrodenci Trégeroví. TECHNICKÁ POZNÁMKA: V ČST bolo uvedených iba 18 epizód. (26.9.2008) znakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznakyznaky ()

Rakosnicek77

Opět vzpomínka, na jeden předrevoluční seriál odvysílaný u nás po prvé částečně, ve slovenském dabingu a pak díky Primě i v roce 1998 celý v českém znění. Život vdovce doktora Grenta Robertse, veterináře Vancouverského akvária a jeho dvou dospívajících dětí, plný běžných starostí, ale i velkých dobrodružství, tak to je ústřední motiv tohoto vydařeného kanadského seriálu. Věřím, že i při dnešní repríze, by získal tento seriál solidní diváckou sledovanost. ()

hipis

Za federálneho vysielania na F1 dávali 7 časť streda 24.3.1992 o 17: 50 hod . Réžia slovenského znenia Dušan Kodaj uvedené 25 časti . ()

subic

Co šlo v osmdesátkách za zahraniční dětské seriály o zvířatech? Skippy a tohle. A v obou hrál svou roli vrtulník. ()

Moraldo

Seriál mého dětství. Čekal jsem netrpělivě na každý nový díl. Dnes už ani nevím o čem to bylo, ale ta atmosféra ve mě zůstává dál. ()