corpsy

Prvá INVÁZIA bola podarená žánrovka, ktorej Charlie Sheen a máličko štedrejší rozpočet, dodali punc áčkovosti. Od tohoto ( ale podobne ani od jedničky ), som nečakal predsa len nič. A opäť príjemne prekvapilo. Je to vlastne podprahový sci-fi výplach, plný konšpirácií ( potlačujúcich akciu ) a naháňačiek sa za pravdou ( u aliens naháňačiek, za tými ktorí chcú dokázať pravdu ). ()

vegetol.mp

Samozřejmě to není dobrý jako jednička a triky už jsou z dnešního pohledu úsměvný, ale pořád je to v zhledem k nízkýmu rozpočtu překvapivě solidně natočenej film, kterej vcelku organicky navazuje na předchodzí díl. Bylo to totiž ještě točený v dobách, kdy se video sequelem tvůrci snažili původní příběh nějak rozvíjet, na rozdíl ode dneška, kdy video sequel úspěšnýho filmu znamená jeho levnější a horší remake. Jako jasně, Patrick Muldoon není Charlie Sheen, ale jako hlavní hrdina je kompetentní a Catherine Blythe tam má jeden dost kvalitní full frontal, takže si ve finále není moc na co stěžovat. ()

MarlboroM

Tři hvězdy.. Co víc..? Jednička geniální, dvojka horší, ale já se bavil. Jasně Zane byl Zane, ale i Jackovi to docela jde. Kevin Tenney určitě chtěl, abych u filmu nezíval a to se mu taky povedlo, jednoduše řečeno, kdo má rád "mimosvěťáky" ve filmech a nevadí mu průměr, bude spokojen. ()

bobstock odpad!

Plakát lákající na tajemno a hrůznou alien invasion. Tajemna pomálu a v celém filmu se tam objeví v interakci pouze jeden hezoun, na více už asi nebylo peněz. Pobavil hlavní hrdina, který na cizácké lodi přesně věděl jak hacknout jejich supr počítač. A já si někdy opilej nedokážu ani sundat kalhoty... :) ()