Toto je môj foter

• Česko Pappa Mia! (viac)

Sebastian dostane pozvanie stráviť víkend s rodičmi svojej snúbenice. Má to však jeden taliansky háčik. Na návštevu honosného sídla bohatých, výstredných Američanov je nútený zobrať aj svojho otca Salva. Salvo je taliansky prisťahovalec, holič z New Yorku, prostoreký, obyčajný chlapík „klasického strihu“, ktorý sa do modernej doby a slušne vychovanej bohatej americkej rodiny vôbec nehodí. Sebastian sa bojí, že ho otec poriadne strápni, a jeho obavy sú naozaj opodstatnené. Víkend sa zmení na stret dvoch úplne odlišných svetov a hneď po príchode sa strhne lavína bláznivých situácií a trapasov. (Bontonfilm SK)

BOURQUE

Režisérka Laura Terruso pracuje so známymi prvkami a charaktermi, ktorých už poznáme veľmi dobre, pretože sme ich videli stokrát. Aktuálna iterácia (toho, ako budúci manžel a jeho otec dokážu zapadnúť do obrazu rodiny budúcej manželky) je menej vtipná a obsahuje menší počet vydarenejších dialógov, ako podobné snímky z danej oblasti. Každopádne, z hľadiska „brutálnej“ komédie je to zo strany Roberta De Nira stále viac akceptovanejší ako úlet Dirty Grandpa. P.S.: Po dlhšom čase bolo dobré znovu vidieť Kim Cattrall. Osobné hodnotenie: 63% (**) ()

Lacike

Nebyť dobre obsadeného CZ dabingu, tak si to ani nepustím, lebo z traileru mi to pripomenulo De Nirovu Fotr je lotr sériu, ktorá v humornej stránke príliš tlačila na pílu do takej miery, že mi to pripadalo trápne a vôbec som sa pri nej nezasmial. V tejto komédii našťastie tak prehnane trápne fóry nie sú. Je to vlastne dosť sentimentálny film, takže mnohým to bude pripadať asi nudné. Mňa to bavilo. Neznámy Sebastian Maniscalco v hlavnej úlohe je pohodový sympaťák a De Niro tu nehrá nevrlého dedka za každú cenu, ale stále sa drží v mantineloch uveriteľnej normálnej postavy dedka, ktorý ma holt iné zastaralé spôsoby ako jeho syn. Dokonca aj bohatá rodinka, nech je na prvý pohľad akokoľvek pošahaná, tak nakoniec vyznie sympaticky a happyend ústredného páru som si znova vychutnal, aj keď je plný klišé. Komediálna stránka funguje a aj keď som sa zasmial nahlas len párkrát (Roger that, Roger potešilo), tak celý čas som mal dobrú náladu. Výsledkom je pohodový film, ktorý si rád pustím znova. 6/10. ()

m.a.t.o.

„Môžeme ísť spať nahnevaní, ale nie smradľaví.“ Svojím spôsobom obdoba Foter je lotor, resp. jeho pokračovania. Za mňa úplne pohodová komédia na jedno pozretie, kde ma pobavilo zopár vtipných situácií (Carciofi e pavone) a hlášok („Talian s rímskou číslicou za menom môže byť jedine pápež alebo Rocky Balboa“). 60 % ()

sedm.1

Ty vole, v čem se to ten De Niro zase objevil? Ten chlap by měl vážně hodně rychle vyměnit svého agenta, jelikož v Hollywoodu nemá snad nikdo jiný tak obrovské výkyvy, co se týče kvality filmů, než jako právě mistr svého oboru, sám velký Bobby. Na této podívané je totiž prakticky až nemožné nechat nit suchou, jelikož se jedná o nevídanou šaškárnu, která nefunguje skutečně snad ani v jednom ohledu. Zápletka je tuctová, předvídatelná, nenápaditá, na to že se má jednat o komedii, tak jsem za celou dobu nezaznamenal ani jeden jediný vtipný moment, veškeré postavy se chovají opravdu šíleně trapně, především pak ty ze strany ústřední hrdinky, no a ani herecké výkony nemohu označit za nějak zábavné, i když zde by se ale asi malé pozitivum mohlo přeci jen najít, jelikož minimálně právě De Niro a pak i sympatický a výrazný Maniscalco dodávají filmu alespoň nějakou šťávu. Každopádně celá tato podívaná působí vážně nudným, velmi často až nesoudně trapným a skutečně otřepaným způsobem, naštěstí je to ale tak krátké, že se to dá přežít bez nějaké větší újmy, a kdo má rád opravdu, ale opravdu hodně nenáročné filmy, tak si to možná i může užít, nicméně nic to nemění na faktu, že prostě Pappa Mia! Nenabízí vážně nic, za co by ten snímek stál za pozornost. ()

oveckaoa

Tohle je snad nejhorší zahraniční komedie co šla do kin. Sicilská rodina se stěhuje do Usa otec je tam kadeřník a vlastní hotely  syn nevím co dělá nevím jestli to tam vůbec zaznělo nebo jsem to zapomněl. Syn se zamiluje do holky jejichž rodiče žijí v Usa , ale pochází z Anglie. Její rodina ho (toho syna) pozve k nim na oslavu dne nezávislosti a on jim tam chce požádat o ruku  otec mu ,ale nechce dát prsten jelikož si myslí , že ona není pro něho moc  dobrá tak ho syn vezme sebou. Její rodina je jeden debil vedle druhého matka je senátorka otec je majitel hotelů jeden syn tam jen dělá sračky s meditací a podobné  a druhý syn je tak debilní , že si nechá říkat Štístko (ano jak ten trpaslík ze Sněhurky). Tak, že oni tam jdou a kecají o bohatých věcech synovi se tam líbí otci ne jelikož je to snobská rodina syn požádá otce ať se kvůli němu k nim chová s úctou tak on se začne s nimi naráz bavit (nemám problém, když ze sebe 80 letý dědek dělá superstar, ale musí to mít úroveň tady to nemá) do toho ten syn dostane nabídku převzít jejich hotel a otci se to nelíbí jelikož chtěl mu dát svůj hotel. Není to vtipné a jediná scéna co pobaví je ta s lodí a penisem hlavní herec je příšerný ta holka a její rodina se tam pořád fejkově směje. Nejsou zde ani vtipné scény  pokud Vám teda nepřijde vtipné, když někdo udělá z blondýny Jamie Lee Curtis nebo, že někdo hraje tenis jak postižený a naráz hraje z ničeho nic lépe než Rafael Nadal a trefí soupeře do koulí nebo , že někdo zabije lidem páva a dá jim ho jíst (Opravdu je někdo tak debilní, když ví, že si na těch pávech zakládaly? A ne není to vtipné navíc podobná scéna byla i ve Špunti na vodě (2017) kde měla malá holka oblíbeného křečka a jiný kluk jí ho zabil)   . Na konci filmu zazní věta vše co děláš je trapné a to  se k tomuhle filmu přesně hodí.  Těch 40 procent je pouze za tu scénu s lodí. ()

• Natáčanie začalo 21. septembra 2021 v Mobile v Alabame a trvalo jeden mesiac. (Arsenal83)
  • Česká distribuční společnost Bontonfilm udělala na svých Facebookových stránkách před uvedením filmu do distribuce anketu, aby diváci hlasovali o distribučním názvu filmu. Na výběr bylo Pappa Mia! a Táta na zabití. Zvítězil název Pappa Mia!. (Azurose)