Animovaný seriál o smoliarskom pirátskom kapítánovi "Divokom Jackovi" a jeho spoločníkovi potkanovi Snuckovi. Táto dvojica spolu prežíva celý rad nevšedných a blázdnivých dobrodružstiev. (curunir)

MarekT

Bez debat jeden z nejlepších seriálů, co kdysi vysílala dnes již mnou nesledovaná dětská stanice Fox Kids. Výborná parodie na pirátský svět, kam občas zavítají i takové absurdnosti jako opravdový konec světa. K tomu připočítejte výbornou chemii mezi Jackem a Snukem, vyhýbání se slabším momentům (seriál měl taky jen 13 dílů) a voila, máme tu seriál, jemuž mohu s klidem udělit pět hvězd. O tom, že seriál je opravdu kvalitní, vypovídá fakt, že tento seriál již na Jetixu na úkor jiných (a infantilnějších) věcí nevídáme. I také proto se mi obtížněji vzpomíná na hlášky a různé situace. Ale na něco si tu a tam samosebou vzpomenu a vzpomínka to je samozřejmě příjemná. ()

woody

Skvělý seriál, který kdysi běžel na kabelové televizi Fox Kids.Mad Jack alias pirát divoký Jack se plaví na své kocábce, cestou se k němu přidává krysí nešika Snůk.Samozřejmě mad Jack je nešika a smolař, opilec, zkrátka ostuda pirátského cechu.Naráží na nepřízeň osudu protože ho dakáže porazit i duch tyrolského skota s tlačenkou a hraním na dudy.Vůbec to není infantilní seriál a střeštěné díly se zemřelým strýčkem. který chce všechny pozabíjet, upírem se slabostí pro ponožky, a už se zmíněným skotem Dagnabitem jsou skutečně vynikající. ()

Malarkey

Pirát divoký Jack je uplně první seriál, který na mě vykouk, když nám prvně zapojovali UPCéčko a já spustil kanál Fox Kids. Mimo to, je to taky nejlepší seriál, který se kdy na tom kanálu vysílal. Na to, že existuje tak málo epizod, pouze 13, tak každá je výborná, vtipná, neobvyklá a hlavně originální. Seriál, který se vtipem dokáže srovnávat s těmi nejvyššími ve své třídě. (10/10) ()

Guran

Tento seriál na mě hodně zapůsobil když jsem ho viděl poprvé. Výborná komedie pro děti, Jack a potkan Snuck společně dovedou dost legrácek a taškařic, např. Jacka budou požírat žraloci, dinosaurus ho bude žvýkat v puse, bude hořet, topit se atd. Dále seriál obsahuje zajímavě udělané barvy postav a krajiny. Pro mě osobně se jedná o nejlepší kreslený seriál všech dob! Pirát divoký Jack pobaví snad i dospělou osobu, nejen dítě. ()

Cor-Angar

Podle mě jeden z nejlepších animovaných seriálů, opravdu škoda že není ještě víc epizod. Dvojce Jack a Snuck je skvělá a jejich příhody mě i po těch deseti letech pořád baví. Ani nevadí že některé scény (a 1 prakticky celý díl) jsou dosti inspirovány Černou zmijí ("druhá" loupež, střelecká sázka se slepcem a prohození rolí), vlastně lepší vzor si neumím představit :). Jinak je to seriál originální a hlavně opravdu zábavnej. K tomu přispívá skvělej dabing a hlášky (hrnek na kafe mám nejradši :)) a taky další postavy jako Flash nebo skot Angus. Takže jasných 5 hvězd... "Snucku, ty dřevo" :D ()

• V prvním díle, kde byl Jack na ostrově 3 čarodějnic, se poprvé setkává se Snuckem. Dokonce mu i vyká. V dalším díle, kdy Snuck vzpomíná na své dětství, divák zjišťuje, že spolu vyrůstali a znali se již v dětských letech. (NunchakuMan)