honajz2

A já tomu ten plný počet nakonec dám. Je to milé, dobře se na to kouká, dokázalo mě to pobavit a ten humor je zde na takové úrovni, že není ani trapný a ani fekální, postavy mi jsou sympatické (hlavně teda Snap), námět je skvělý, zápletky jsou zajímavé... Jako jo, je třeba brát, že je to pro děcka, ale pro ně to funguje dobře a dokázalo to zaujmout i mě (a to jsem poměrně náročný), takže proč ne? Viděno zatím pár epizod, ale k žádné jsem neměl bůhvíjaké připomínky a líbily se mi všechny. A kdyby se něco stalo, časem to stejně můžu shodit dolů. Prozatím to pro mě je ale takový zapomenutý klenot, ke kterému jsem se dostal jak k slepý k houslím, ale jsem za to rád. Slabých 5* ()

• Seriál má skryté poučení: „Měli by jsme převzít zodpovědnost za věci, které děláme,“ uvedl Bill Burnett. „V naší kultuře se děje strašně mnoho bezdůvodného násilí a zlomyslných věcí, které nezlepšují ani neprospívají společnosti.“ Chalk musí dávat v seriálu pozor, protože co nakreslí, to získá život. Je to metafora pro skutečný život. V realitě, vše co uděláme, je realitou a má skutečné následky. (Vitox)