Stopař se sekerou

• USA The Hatchet Wielding Hitchhiker

Stěží uvěřitelný dokument o bezstarostném nomádovi, který se proslavil na internetu, aby pak prožil strmý pád, a dokonce skončil za mřížemi. (Netflix)

POciSEM

Opět potvrzení že amíci jsou naprosto vyškrábaný paka. Dovedete si představit jak obejmete smradlavý nemytý bezdéčko z hlaváku jenom protože video s nim na YT vidělo přes milion lidí? Fuj jenom z tý představy bych blil jako šakal. Tentokrát Netflix vůbec nezabodoval. Vzaly totiž příběh zfetovanýho špinavce ze kterýho se stala přes noc celebrita, protože křápnul jednoho rozzuřenýho chlapíka po palici 3x sekerou a jeho interview sdílela hromada stejně vylízaných lidiček jako on na sociálních sítích. Televize se toho potom chytnou a my vidíme jak se reportéři a producenti poplácávají po ramenou jakou nám to připravili senzaci i když tápou proč se jejich hvězdička chová jako naprostej mentál. Opravdu zajímavých je asi posledních 15 minut kdy se dozvíme že to prostoduchý individuum má k překvapení všech na triku i něco vážnějšího než pissing na hvězdu Julio Iglesiase a nakonec je taky po zásluze odměněno. Konec, šmitec, co tam máme dál. ()

alba

Dokument o nejakom u nás neznámom jednoduchšom mladom bezdomovcovi, ktorému sa nechcelo robiť, ale chcel žiť len z „lásky“ a „dobrosrdečnosti“ ľudí. Tí mu kupovali jesť, poskytli nocľah alebo dávali peniaze. Z tých peňazí si často kupoval alkohol a drogy. Médiá ho preslávili tým, že zachránil obeť napadnutia tak, že páchateľa zozadu trikrát udrel sekerou. Ľudia a médiá ho oslavovali ako hrdinu. Neskôr túto agresivitu opäť využil, aby „zachránil“ svet pred zlom, ale či to bolo naozaj zlo, alebo si to len myslel, je otázne. No v podstate pokračoval v tom, čo ho preslávilo a v čom bol obdivovaný. V tomto prípade však už skončil vo väzení. Dokument, v ktorom vidieť, že ho k tomu vyformovali médiá, jeho obdivovatelia a prvotne rodina, ktorá sa naňho vykašľala a kvôli ktorej skončil na ulici. To, či by sa jeho agresívne sklony prejavili, keby pochádzal z „milujúcej“ rodiny a médiá by jeho čin neoslavovali, je čisto teoretická otázka, pretože to sa nedozvieme. ()

Djoker

Dokument začne jako zábavná historka o bizarním hrdinovi bez domova, vyvrcholí návštěvou Jimmyho Kimmela a skončí jako děsivý masakr o psychopatovi, který znovu potvrzuje, že nejlepší scénáře píše sám život. Všechny osoby, které se kolem Kaie motali a chtěli mu pomáhat, si můžou hodně gratulovat, že mu zrovna nepřepnulo do módu zabijáka s kovovou chutí v ústech způsobenou vytékajícím spermatem. Totální úlet. ()

LasT_Olt

Nevychovaný idiot, chlastající všechnu ohnivou vodu, která se mu dostane do ruky a močící na majetek lidí, kteří se dokázali začlenit do společnosti, žije svobodný život. To tedy znamená, že kromě již zmíněného popíjení, hulí brčka, nemá práci a spí v lepším případě pod mostem. Tak lze ve zkratce definovat svobodu v 21.století - být hlasitým a smrdutým vágusem, kterého mají všichni za kokota, jen se nezařadit do systému. Jednoho krásného dne, dne prosluněného sluncem, se tento panáček dostane do situace, kdy jeho kemo, který se s ním zfetuje napadne bezbranou paní. Chlapce, o kterém lze již od pohledu říci, že není zrovna Einstenovým nejbystřejším dítětem, nenapadne nic jiného, než vytáhnout sekeru, kterou nosí neustále u sebe, (což je asi u stopařů úplně normální ) a kámoše tříkrát zasáhne do hlavy. Následně poskytne rozhovor médiím a ty ho pohltí a vyplivnou čisté emerickým způsobem. Během čtvrt roku stihne dostat surfovací prkno od Jimmyho Kimmela, pochcat dveře hotelu, kde se každoročně předávají Oscary, potetovat si ksicht, aby byl v případě spáchání nevyhnutelně blížícího se zločinu svědky dobře popsatelný a ostříhat si svoje bujné háro. Vražda, ke které nakonec přeci jenom dojde je jako ze špatného filmu; v sebeobraně zabije 74letého muže se kterým provádí kojtus, který později popisuje jako znásilnění, i přesto že ho ihned po jejich techtle mechtle natočí kamerky na nadru jak se nadšeně objímají a olizují. Nakonec za tuhle radovánku fasne padesát let. Docela happy end, frajer mi silně připomínal jednoho “nomáda“ kterého opakovaně potkávám na zastávce v Ostravě Kunčicích, když čekám na bus a on přijde k zastávce a začne tam grcat a chrchlat půl metru ode mně jakoby zrovna vyvolával démona, který otevře sedmnou bránu pekelnou. Takovýhle lidi v base jsou prostě menší zlo. ()

pornogrind

Dokument o No Name(ovi) z kterýho se v podstatě přes noc stal virál. Né, že by o to zpočátku stál. Později si to celkem užíval. Od začátku ale bylo vidět, že má v hlavě vymrdáno. A tak není překvapením, že skončil tak jak skončil a dopadl tak jak dopadl. A co jsem si z toho dokumentu odnesl ? Že z tohohle magora udělali tu pseudohvězdu všichni ti co ho sledovali a lajkovali na sociálních sítích. A v přijde mi celkem směšný nebo nevím možná je to smutný že někdo takovej dokáže vzbudit tolik pozornosti. Ikdyž já o tomhle týpkovi do doby než jsem viděl tenhle dokument vůbec nevěděl. A i kdybych se o něm a tomhle dokumentu nedozvěděl vůbec nic by se nestalo. ()