Tim

• Česko Tim, opravdová láska (viac)

Mel Gibson, jeden z nejoblíbenějších holywoodských herců všech dob (Šílený Max, Bounty, Smrtonosná zbraň, Výkupné, Patriot, Po čem ženy touží, Maverick, Spiknutí, Casper, Statečné srdce, Věčně mladý ad.) vás zve na jeden ze svých prvních filmů, který se natáčel ve stejném roce jako legendární Šílený Max. Tento film u nás doposud nebyl uveden, čeští diváci tak mají jedinečnou příležitost shlédnout další snímek ze skvělých filmů Mela Gibsona a to v české DVD premiéře. Připravte se na silný a dojemný romantický příběh, který vás chytí za srdce… (oficiálny text distribútora)

Malarkey

Film začíná standardním seznamováním, kde Mel Gibson se představí v roli divně najetýho hodnýho kluka, který nepůsobí vysloveně postiženě, ale zároveň to nebude žádnej chytrák z IQ Landie. Do toho má naprosto luxusně přilnavý epesní trencle, černý tílko a seká sekačkou stále dokola jedno místo na zahradě. To asi, aby vytvořil výslednej dojem na správkyni domu a k tomu ještě femme fatale a nakonec i dominu let sedmdesátých - Piper Laurie. Na film jsem ostatně koukal čistě ze zajímavosti, že se jedná o jeden z prvních filmů Mela Gibsona. A na rovinu říkám, že Šílený Max je jiná divočina. ()

Shit

Jeden z prvních filmů Mela Gibsona a je fakt sranda ho tu sledovat, jak chodí v těch šílených džínových kraťáskách a tílkách co tehdy letěly a navíc tu hraje takovýho hodně jednoduchýho hocha, takže trošku zkouška jeho herectví a myslim si, že celkem obstál, i když žádnej koncert to rozhodně neni. Jinak celej film je celkem o ničem, ale zkouknout se to kvůli Gibsonovi dá. ()

fmash

Zpočátku velmi příjemná sousedská selanka po australsku, ve které jsou nucené pohledy na tlustá Melova stehna v šortečkách vykoupeny pohledy na Piper Laurie, i v sedmačtyřiceti k nakousnutí. Postupem však začíná být retardův jasný pohled a idylické soužití méně a méně věrohodné, až to ruší. I tak ale, přes špatný obraz, zoufalý zvuk a mizernou hudbu, mi ta pohodička stála za to. ()

slunicko2

Vzorně vychovaný sexuálně přitažlivý retard s charismatem působí jako reklama na mentální regresi. 1) 23letý Mel Gibson (Tim) v roli dychtivého štěněte vypadal ve filmu neskutečně sexy. Záběry polonahého herce v těsných džínách, kraťasech anebo v plavkách rozhodně stojí za vidění pro všechny, kteří chtějí a umějí ocenit mužskou krásu. 2) Jeho mentální handicap jsem mu ale moc nevěřil. Zidealizované pojetí Tima jako někoho, kdo necítí - nepotřebuje - nezná sex vede snímek někam do hájemství červené knihovny pro dospívající. 3) Jinak je ovšem snímek příjemný s typově přesnými herci. ()

misterz

Nemôžem tvrdiť, že by pohľad na mladučkého a mierne zaostalého Mela Gibsona nebol zaujímavý, ale príbeh sám o sebe ma moc neoslovil. A hlavne v niektorých momentoch sa mi zdal ťažko uveriteľný, akoby vystrihnutý z nejakej rozprávky, v štýle niečo: "Ako hlúpy Jano k šťastiu prišiel". Hlavne ten záver sa mi zdal pritiahnutý za vlasy. Ale pozeralo sa na to príjemne a čas pri tom ubehol ako voda. Priemer. 60/100 ()