SeBig

Moderátoři mají super smysl pro humor. Baví poslouchat i když tam je třeba host, který mě moc nezajímá. Akorát ten zvuk by mohl být lepší. ()

Bordoshut

7/10 – Jůtůber Vláďa, který se proslavil jako poťouchlý šprýmař a prankster, pravá ruka ďábelského PeeetaaaTV (dovolte internetovému hejterovi trošku nostalgie), se rozhodl spolu se svými dvěma kamarády založit vlastní podcast. Ne, že by to bylo dvakrát potřeba, když uvážíte, že dneska už má svůj vlastní podcast kdejaký jouda a štětka, ale své posluchače si to přece najde. Pojetím se nejedná o nic převratného, prostě takový klasický pokec, jako má třeba můj milovaný Láďa nebo Kid Ajvn (nemůžu uvěřit, že jsem tu právě zpropagoval jméno cápka, co byl v Clashi). Otázky jsou docela striktně rozmyšlené, ale zase ne tak, jako to třeba mají kluci z U Kulatého stolu, občas se hosti na nějakém tématu zaseknou a vlastně to ničemu nevadí, dokavaď se to dobře poslouchá. Podcast bez názvu vynikne především výběrem hostů, kteří jsou většinou velmi slavné hvězdičky a poněkud vzácní, rozuměj: ne každý si je může dovolit pozvat na pokec. Kluci (Vláďa, Filip a Samba) se vzájemně doplňují a obecně se to příjemně poslouchá. Pokud vyjde rozhovor s osobnosti, která mě zajímá, rád zkouknu. Nerelevantní poznámka: „Můj kocour se jmenuje Simba. Ale říkáme mu raději Simbič.“ ()