Spiknutí holčičích hoven

všetky plagáty

JFL

Če/lis/ština 2.0 the movie. Ale smí se vůbec říct, že to je o hovně? Nebo je to spiknutí? Těch hoven, tvůrců, nebo jen bubliny filmových kritiků? A co všechno kolem člověk potřebuje znát, aby film "docenil"? Abych parafrázoval klasičku: "Tady ta instalace od Adiny a Viktorie mě hodně baví. Že si vlastně nejsem jistá, jestli je to umělecká instalace, nebo jestli je to jenom nějaké náhodné seskupení hoven. Ale vzhledem k tomu, že támhle vidím štempl od cechu kritiků, na kterým se ale nachází kombinovaná technika bullshitu na hajzlpapíře, tak si tím teda vůbec nejsem jistá, protože to médium neodpovídá." ()

pornogrind

Tak nevím možná je chyba ve mně nebo se stala chyba v Matrixu ale tohle jsem nějak nepobral. Nebo spíš nepobírám tak vysoký(zdejší) hodnocení. Příběh o ničem. Přijde mi to celý těžce strojený aby se tady vytasilo pár těžce FreeCoolIn hlášek. ()

zdepapepa

Skoro jako epizoda ze seriálu typu Seinfeld a spol. I tam se řešily zdánlivě nedůležité věci a semtam člověk narazil i na nějakou tu "bottle episode". Tady to funguje, střih se nutně nedrží jen mluvící hlavy, občas zvýrazní zoomem, co je potřeba, scénář se taky povedl, dialogy sice někdy tlačí trochu na pilu, ale vše je v mezích uvěřitelnosti (i včetně případných zaškobrtnutí v řeči). Osobně v tom vidím realističnost, kterou jsem viděl málokdy, napadá mě pouze 2 Kawaii 4 Comfort. To je ale také dáno tím, že amatérské nebo krátkometrážní tvorbě nevěnuji tolik času. ()

JamesSi

Spiknutí holčičích hoven je jeden z nejgeniálnějších českých mistrděl. Dotýká se to všech světových problémů. Nezbývá než říct: LONG LIVE KENTUSAČKY a doufat, že tvůrci jednou dokončí genitální story line z pecky švestky zvané Eastfield, satiry dotýkající se nejen východu a západu, ale i existencionálního lidství. Konec konců zemřít znamená připojit se k většině a tím končí tyhle věstby, ne? Ty vole. Zase nějaký psycho-stories. ()

Fryštok

Absolutně netuším, jak toto video (odmítám to nazývat filmem) dostalo nominaci na cenu ČFK. V tom musí být nějaké spiknutí. Třeba takové... SPIKNUTÍ HOLČIČÍCH HOVEN!!! ________ Největší síla tohoto výplodu spočívá v dialozích postav, na kterých je patrné, že si s nimi autoři dali nejvíce práce. Vymyslet totiž takové skvosty jako např. „Chu chu chu chů, kundáá.“; „Je to kunda a kundy co? - Jebem. - Berem. Kundy berem.“; „Je to sirotek, málem ji znásilnil její nenarozenej syn.“; „Vyhodili jsme mrdku zkurvenou.“ atd., k tomu je skutečně nutné být náležitě talentovaný tvůrce s vytříbeným citem pro věrohodné zprostředkování mezilidských slovních projevů. Cením. ___________  Zásadní morální poselství tohoto bratříčkovského road-tripu zní následovně: "BROS BEFORE HOES!" - což je známé pořekadlo, se kterým by jistě souhlasili všichni redpill teoretici. Schvaluji. ()

husokachna odpad!

Já mám nějak jako strašně moc otázek a jsem celej rozpolcenej. Očividně (doufám) si dělají srandu a parodují sebe nebo svou generaci, nebo jinou ještě mladší generaci nebo něco. Ale ono je to špatný a jestli je to takhle špatný záměrně, tak je to geniální, ale zase to postrádá jakýkoliv smysl :-D. Ale nedokážu uvěřit, že je to takhle špatný záměrně, protože hrát tak dobře, že hraju tak strašně, to je herecká masterclass a tou asi Adina a její crew neprošli. Celkově je to totálně o hovně, což je možná taky záměr, ale tak jako u "Silver lake" i tady mi chybí klíč. Ale na rozdíl od Silver lake, tady bych ten klíč asi ani nechtěl obdržet, protože bych to nemusel ustát. Jinak samozřejmě i díky Čelistem na Waveu nejlepší hlášky ever (literally) a Adina by si je měla nechat patentovat. Odpad tomu dát nemůžu, na to ty hlášky moc žeru, takže musím dát pět holčičích hoven, bro. EDIT: potom, co jsem si všiml, že to bylo nominováno na Ceny české filmové kritiky v sekci krátký film, musím změnit hodnocení na odpad, protože mi to přijde jako výsměch všem, kteří chtějí dělat film. ()

kubilov

Českej film roku. No cap. Adina Šulcová je královna. (o pár měsíců později jsem viděl Modlitbu za Brianu, tak to musím revidovat) ()

Jonypony4CZ

Nic nezničí výlet s felakama tak jako jedna artova hoeska co rozhodně není jako ostatní holky. Toto veledílo věrohodně odráží každodenní život mladých lidí, jejich problémy a i řešení. ()