Faye Hanlinová je úspěšnou vysokoškolskou učitelkou, ale její manžel na ní nemá tolik času, kolik by si přála. Objektem jejího zájmu se tedy stane mladý Rickey Monroe, její student, který navíc vystupuje v nočním klubu jako striptér. Je jasné, že takový vztah nemůže vydržet dlouho… (oficiálny text distribútora)

Disk

Výborná hudba Jana Hammera a nahý Christopher Atkins (Modrá laguna) jsou jedinými důvody, proč věnovat pozornost tomuto filmu. ()

5150

Příjemné překvapení tohle milostné drama. Zranitelná Lesley Ann Warren na špičce milostného trojúhelníku zažívá doslova kosmickou romanci se svým studentem, toho času striptérem v nočním klubu. Christopher Atkins v roli Ricky "Rakeťáka" Monroea skutečně vypadá a hraje jako z jiné planety. Navíc ta hudba a písně, nádhera. 80. léta prostě opět bodují. ()

fara

Tak asi takhle - film to není dobrý. Rozhodně ne po technické a řemeslné stránce. Scénář nemá špatný nápad, ale něco tomu prostě chybí. Nicméně je to už spoustu let co jsem tenhle film viděla a kdybych ho hodnotila tehdy byl by to jistojistě odpad.Ale časy se mění a tak i já musím uznat, že ačkoliv pro to nemám logické vysvětlení tak mi tohle dílko utkvělo v paměti a pokaždé když někde slyším píseň "Heaven" od Bryana Adamse tak vidím poslední záběr filmu a cítím tu atmosféru - jak sedí u stolu a drží se za ruce a nemusí nic říkat protože vše je už dávno vyřčeno.A cítím se dobře.Nemůžu si pomoct. ()