Reklama

Reklama

Doc

(seriál)
všetky plagáty
Dráma / Rodinný / Romantický
USA, (2001–2004), 66 h (Minutáž: 45–90 min)

Hudba:

Jack Lenz

Hrajú:

Billy Ray Cyrus, Derek McGrath, Richard Leacock, Andrea C. Robinson, Ron Lea, Ruth Marshall, Tyler Posey, Tracy Shreve, Paula Boudreau (viac)
(ďalšie profesie)

Série(5) / Epizódy(87)

Obsahy(1)

Dr. Clint Cassidy (Billy Ray Cyrus), slušne vyzerajúci vidiecky lekár, nasleduje svoju priateľku, krásnu a talentovanú spisovateľku, do New Yorku. Okrsok v Montane, ktorý mal na starosti, vymení za všeobecnú nemocnicu na Manhattane. Jeho priamy prístup niektorých kolegov nahnevá a vyvolá v nich nevôľu, iní však rýchlo dokážu oceniť jeho erudovanosť a ľudskosť a čoskoro nechcú iného lekára než jeho. Clintovi kolegovia Dr. Derek (Derek McGrath) a sestra Nancy (Andrea Robinson) mu vždy prídu na pomoc, keď je to potrebné, a stoja na jeho strane. Napriek tomu sa doktor cíti vo veľkomeste osamelo. Keď ho umierajúca žena požiada, aby sa postaral o jej syna, z ktorého by sa inak stala sirota, jeho život získa nový zmysel. (Incantator)

(viac)

Recenzie (1)

Richard_Ba 

všetky recenzie užívateľa

Celkom slušný seriál z nemocničného prostredia, ktorý upozorňuje na všedné problémy v živote pacientov ako i lekárov a príslušníkov policajného zboru. Niekedy sa ale zdá akoby tvorcovia chceli divákovi nasilu vtlačiť vlastnú americkú "cliché" morálku. Dr.Cassidy je predstaviteľom morálneho hrdinu, ktorý má tiež svoje prešlapy v živote...Rozprávačom je Dr.Cassidy, ktorý každý večer píše svojmu priateľovi o udalostiach dňa a nakoniec každého príbehu vyvodí ponaučenie. Dr.Cassidy je síce sympaťák, ale monotónnosť a konvenčnosť jednotlivých dielov je len uspokojujúca. ()

Galéria (37)

Reklama

Reklama