Matthew Perry: Zpověď

(relácia)
  • USA Matthew Perry - The Diane Sawyer Interview
Ukážka z filmu
Talk-show
USA, 2022, 60 min

Réžia:

Dave Hoffman

Účinkujú:

Diane Sawyer (moderátor), Matthew Perry

Rozhovor novinářky Diane Sawyer s hercem Matthewem Perrym nejen o jeho nové knize Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih. Ale i o úspěchu, tvrdě vybojovaném boji se závislostí na alkoholu a lécích a o dnešní životě. (Voyo)

Ukážka z filmu

jefff

Ten rozhovor není zvlášť dobrý, ale informace které Perry říká a jak je říká jsou nesmírně důležité. Obdivuji ho za to jak se se životem pral. Asi si nikdo nedokáže představit, jaký život měl. Sláva není vše a Perry si ji příliš neužil. Je to škoda. Nepochybuji, že to byl skvělý člověk. ()

KuceraJohny

Možná za to z velké části může fakt, že jsem Zpověď viděl v českém dabingu, ale nepřišlo mi to jako nejlepší dílo. Perryho knihu mám zájem si přečíst, ale tenhle rozhovor mi stačil jednou. Jistě objevilo se tu pár věcí, které mi přišli zajímavé, ale upřímně asi nemusím tenhle typ americké talk-show, který Diana Sawyer dělá. Často se tu opakují ty samé záběry a více času mluví Diane, než samotný Matthew. Hezčí by byl tipově Netflixový speciál, ale co už. Na závěr jenom podotýkám, že hodnotím pouze zpracování, ne to co se ve Zpovědi řeší. ()

Chrustyn

Moc mě nezajímá zákulisí a životy herců ale tahle zpověď hvězdy Přátel a jeho pád na dno mě zaujal svou otevřeností a sebekritikou samotného Perryho. ()

Cibulka_C

Tento muž je moje oblíbená osoba z obrazovky, a proto čumím na všechno, kde se vyskytne. 👍🏻🤭 Zastávám názor, že pokud člověk četl jeho knížku, tohle by si měl pustit, i když se tady baví doslova o věcech z jeho knihy, zde důvod. 👉🏻 Knížka hitne, docela hodně, protože je to furt osobní a docela intimní rozsáhlá zpověď, kvůli které se na Přátele už nikdy nebudu koukat tak jako před tím. 🥲 Ale v tomhle interview, kde ten -ohromný průšvih- říká on sám, to hituje ještě víc. Takže pokud chce mít někdo po zbytek dne depku, doporučuji tento rozhovor po dočtení knihy. 👍🏻 ()