El magnífico Tony Carrera

• Západné Nemecko Carrera - Geheimnis der blonden Katze (viac)
všetky plagáty

Tony Carrera je úspěšný automobilový závodník, který byl v minulosti naprosté eso. Ještě jednou je přemluven k velké práci, ale příliš pozdě zjistí, že byl dvojitě doběhnut velkým bossem (Fernando Sancho) a jeho krásnou, trochu excentrickou asistentkou (Gila Von Weitershausen). Zatím ho jeho snoubenka (Erika Blanc) následuje do Holandska, kde je neustále v nesnázích. (Karlos80)

Karlos80

Antonio De La Loma mě zatím nikdy vyloženě nezklamal, ale tahle ta věc bohužel nebyla tak silná a přesvědčivá jako některé jeho pozdější filmy (viz "Goma-2"). Většinu času při sledování tohoto filmu jsem se nudil, navíc všechny ty komediální vložky mě tady také moc neseděly. Akce a vzrušení tady bylo skutečně jen pomálu. "El magnífico Tony Carrera" je jen průměrný "Caper" film s průměrnou režií a hereckými výkony. Thomas Hunter v hlavní roli "Tony Carrery" (úspěšný automobilový závodník, a mimochodem také skvělý kasař), byl takový nijaký, nevýrazný a necharismatický. Znamenitý špageťák Fernando Sancho (Big Boss) ve větší roli je ale k nepřehlédnutí, stejně tak jako mladičká Erica Blanc v menší roli poněkud excentrické snoubenky, ještě na hony vzdálená tomu co ona hrála později v 70 letech, tedy převážně hlavní, vážné a charakterní role. Fanoušci filmů jako "Grand Slam" (1967) nebo "Seven Golden Men" si film zřejmě užijí, mě to moc neoslovilo a na první jmenovaný film (který považuji vůbec za nejlepší žánrovku) to v žádném případě nemělo! Nic pamětihodného, nepřesvědčivé, nezáživné a nudné. ()