Hrajú
Sascha Hehn
Západné Nemecko
Simone Thomalla
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Mestečko Frühling (2011) (seriál)
Martina Gedeck
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Michael Fitz
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Dietrich Mattausch
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Petra Kleinert
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Palác (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Alexander Held
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Klaus Gehrke
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Archív smrti (1980) (seriál)
Neviditeľný priezor (1973) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Teresa Harder
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Zmizení (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Sandra Keller
Najlepšie seriály:
Lexx (1997) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Gerit Kling
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Susanne Huber
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Ivonne Schönherr
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Komisárka (1994) (seriál)
Rhea Harder
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Daniela Ziegler
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlínská mise (2016) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Götz Schubert
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Monika Baumgartner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Johanna Bittenbinder
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Susanne Lüning
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Charles Brauer
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)