Tri mladé hrdinky, tri veľké sny a jedna súťaž, ktorá ich môže všetky splniť. Klaviristka Anet (Kristal Shine), atlétka Marta (Dominique Alagia) a tanečnica Tina (Anna Šulcová) stoja na štartovej čiare dospelých životov. Majú sny, túžby a nádeje, ale aj rodinné a milostné problémy. Každá z trojice dievčat sa prihlási do súťaže Cool Girl s nádejou, že víťazstvo by mohlo pomôcť nasmerovať ich život správnym smerom. Postupne však zisťujú, že na to, aby si človek uvedomil svoju hodnotu, treba predovšetkým veriť v seba samého. (Continental film)

Oralfabet odpad!

Z velké části jen úsměvně naivní, otřesně napsaná a obsazená, komicky melodramatická, hodinu a půl dlouhá reklama, která nejspíš příliš nezaujme ani svou cílovou skupinu diváků, protože ti nejsou při sledování schopni udržet pozornost déle, než dvacet vteřin... Rozuzlení dějové linky s Anet a Oldou ale zanechalo extrémně nepříjemnou pachuť - Kokot Olda zničehonic začne obviňovat svou kamarádku z toho, že ho bere jenom jako svýho poskoka nebo gay kamaráda, i když ve skutečnosti byl celou dobu jejich vztah vyobrazen prostě jako normální přátelství, a Olda nikdy nebyl schopnej sesbírat odvahu k tomu, aby dal jakkoli najevo, že by chtěl, aby se ten vztah vyvinul v něco jinýho. Pak Olda Anet zachrání před jedním z porotců soutěže, co jí zničehonic v backstagi začne sexuálně obtěžovat, načež zase nasraně odkráčí, jako kdyby to byla její chyba, že se do té situace dostala. No a skončí to tím, že se mu Anet omluví prostřednictvím srdceryvné klavírní balady, a dají se dohromady. FUCK OFF. Nebudu tvrdit, že je kvůli tomu tenhle film přímo problematickej, to by ho asi někdo musel brát aspoň trochu vážně, ale tenhle "proč holky nechtějí hodný kluky jako jsem já, jenom hajzly" narativ je extrémně toxickej a rozhodně by neměl být vyobrazován v kladném světle. Sorry, Jeremy, ale natočils absolutní sračku. ()

jarmik odpad!

Bylo to opravdu tak zlé, jak jsem se obával. Kupodivu třeba A. Šulcová zvládla asi dvě scény zahrát téměř uvěřitelně, protože ten děj byl stejně chaotický, nesmyslný a zároveň klišoidní jako tvorba influencerů tohoto typu. Jinak byla hrozná a další neherci taky. A herci snad za těch pár štěků dostali solidní love, aby se ten trapas vyplatil. Některé momenty byly tzv. ultrawtf po všech stránkách, např. běžecké závody. :D :D Celkově prostě megapíčovina. Tentokrát si dovolím být přisprostlý… P.S.: Ty jejich rty jsou mocinky fujky. ()

chrispe

Pustila jsem si to ze zvědavosti a čekala hovadinu. Myslím, že cílovka bude spokojená, děcka tak 11 až 14 let, spíš holky. Obsadit do hlavních rolí influencerky je dobrý marketingový tah, i když koukat na křečovité neherectví Anny Šulcové místy dost bolelo. Ale to cílovka řešit nebude, stejně tak neoriginální děj a celkovou plytkost. ()

tsatsiki

Není to tak špatný, jak vypadají tady ta hodnocení Scénář je slabý, to že hlavní hrdinka jde na nějakou soutěž jsem se dozvěděl až po 50 min.Celou dobu jsem si myslel, že ji vzali do toho filmu.Herecké výkony slabé, jak ochotnické divadlo, Jakub Jíra dobrý moderátor,  moderování soutěže mu šlo, ale když měl hrát, tak to bylo prkenné, stejně jako další neznámé tváře. Škoda, že Vip herci nedostali větší prostor, ty by jediným plus, ještě s Robertem Cejnarem, který když pominu, že hodně občas přehrával,  tu ukázal, že je herecky jinde než mladí herci z tohoto díla. Plusem je, že Robert Cejnar si natočil svůj film jako producent.Za mě 20% a jedna *.A nakonec poznámka.Robert říká na začátku filmu, to už tady bylo mockrát.Ano Roberte takové témata, která jste použili ve filmu, tu byly mockrát.Jen jste vykradli americké filmy a ještě se Vám to nepovedlo.Jan Šťastný tam říká, že jako herec musí brát pořádné filmy a seriály za pár korun a dabing, aby zaplatil složenky.Po přečtení scénáře mu muselo být jasný,  že tento film bude zcela podřádný a zkazí si s ním pověst.Filip Blažek též, ten po Dukatové skále, Popovi a Andílci za školou přidal do své filmografie další brak a těším se, kdy dostane roli v pořádném filmu. ()

M.i.k.e odpad!

tři krásné hrdinky bojující každá se svými problémy se sejdou v soutěži které jim změní životy...akorát že vůbec... hlavní hrdinky sice jsou tři a každá má svoje problémy (jedna žije sama s Brožovou a splácí dluhy po otci, druhá je lesba ale není si tím jistá a do toho ještě sportuje a třetí má doma náročného otce, kterému se nelíbí co dělá), ale všechny tři jsou zaměnitelné, nevýrazné (točení videí na internet z vás evidentně herce fakt neudělá) a jejich jednotlivé linky plné těch nejbanálnějších klišé nefungují ani na úrovní emocí Ordinace nebo Ulice. To samozřejmě platí i o spojovací lince v podobě soutěže o jakousi cool girl, kdy nejspíš bylo vlhkým snem Jeremyho Tichého přijít s jakože satirou, ale jeho dílo je nakonec přesně tím do čeho se - asi - chtěl trefovat. Já nejsem cílovka, tiktok nemám a nesleduji a díky těmto "influencerkám" s tím rozhodně začínat nebudu. Ono bohatě stačí, že jsem jim udělal službu tím, že jsem se na tenhle jejich amatérský kousek z čiré zvědavosti kouknul a udělal mu tak čárku na Netflixu, což je mnohem víc než si zaslouží. Trochu těšit mě může snad jen fakt, že jsem ho měl stažený v telefonu a puštěný jako kulisu v práci, díky čemuž sem toho nakonec udělal mnohem víc jen abych Cool girl nemusel věnovat plnou pozornost...0% ()

• První český film, kde tvůrci obsadili do hlavních rolí influencerky. (ČSFD.cz)
  • Na filmu se podílelo 900 komparzistů. (ČSFD.cz)
  • V akční scéně z fiktivního filmu „Špiónka“ byly použity tyto zbraně: pistole CZ75D, Star model B Walther P38, revolver Smith & Wesson M&P, útočné pušky M4 a Galil SAR, samonabíjecí puška M1 carbine. (Martyn.86)